Ср. Лип 17th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Відкриття нових магазинів та ДРЦ в лютому-березні – Територія мінімальних цін, Будинок Іграшок, Чудо Острів, МА, Fly Kids та інші, благодійний проєкт Kiddisvit і мультимаркетів Аврора та інші новини в сегменті товарів та розваг для дітей в матеріалі RAU.

Магазин мережі Будинок іграшок поновив роботу в ТРЦ Appolo

Наприкінці 2023 року внаслідок прямого влучання ракети у фасад торговельного центру Appolo, що у Дніпрі, було зруйновано декілька магазинів, серед яких був і Будинок іграшок. А вже в середині березня в мережі анонсували, що точка відновила свою роботу. Нагадаємо, наразі мережа Будинок іграшок налічує 60 магазинів по всій країні. А з початку повномасштабної російської агресії закрились три магазини мережі: у червні 2022 року було повністю зруйновано магазин мережі у Кременчуці та через постійні обстріли не працюють точки в ТЦ Ave Plaza у Харкові та у Херсоні.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Новий Fly Kids у ТРЦ Victory Plaza замість ДРЦ Ігролайф

Наприкінці лютого новий Fly Kids почав працювати в ТРЦ Victory Plaza, що у Кривому Розі, на місці, де раніше знаходився ДРЦ Ігролайф. На території цього розважального комплексу розміщено близько 20 атракціонів та ігрових зон з гірками, лабіринтами, батутами й іншим спорядженням для жвавих ігор.

Новий магазин Територія мінімальних цін у столиці

Мережа шопінг-центрів Територія мінімальних цін продовжує відкривати магазини у новому форматі – в білих кольорах, з білим обладнанням та дерев’яними панелями та великою кількістю світлової навігації. В середині лютого нова точка з’явилася у столичному ТЦ Магелан, площею близько 2000 кв. м. Вона стала 18-ю в мережі, 13-ю у Києві та 5-ю у новому форматі.

У столиці відкрився флагманський дитячий магазин МА

В київському столичному ТЦ Рітейл Парк Почайна відбулося відкриття флагманського дитячого магазину МА, площею понад 1300 кв. м. В одному просторі об’єднали усіх помічників, актуальних для батьків з дітьми від народження і до 10 років.

Найбільший фірмовий магазин МА включає:

  • Школу мам, де на постійній основі виступатимуть лікарі з провідних клінік, щоб підготувати вагітних до пологів, а мам з дітьми – до легкого материнства;
  • Міні-кав’ярню з безкоштовною кавою для покупців;
  • Інноваційний шоу-рум зі справжньою спальнею, ванною, кухнею, кімнатою для демонстрації нічників;
  • Автомобіль для тестування автокрісел та колясок;
  • Зону для тест-драйву колясок, самокатів та багато чого іншого.

Нагадаємо, наразі мережа налічує 16 магазинів по Україні – Київ, Львів, Одеса, Рівне, Черкаси та інші міста.

Новий магазин Чудо Острів у місті Стрий

В березні новий магазин мережі Чудо Острів відкрився в місті Стрий, площею 500 кв. м. Нагадаємо, що зараз мережа налічує вже 40 торгових точок у 27 містах України.

Мережа MasterZoo запустила вебвіджет для спілкування з клієнтами жестовою мовою

Всеукраїнська омніканальна мережа MasterZoo стала першою на українському зооринку, яка запустила можливість спілкування з клієнтами інтернет-магазину жестовою мовою. Нову функцію було реалізовано у співпраці з ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» та компанією «Центр Соціального Бізнесу». Тож на сайті інтернет-магазину MasterZoo додали спеціальний вебвіджет «Вушко» (Connect Web), який забезпечує швидкий виклик перекладача жестової мови онлайн через відеозв?язок. Відтепер клієнти з порушеннями слуху, які говорять жестовою мовою, можуть онлайн поспілкуватися з працівниками магазину, отримати консультацію чи поставити будь-яке запитання щодо продукції для домашніх улюбленців у зручний для них спосіб.

Благодійний проєкт Kiddisvit та мультимаркетів Аврора

В грудны 2023 року Kiddisvit та мультимаркети Аврора об’єдналися задля благодійного проєкту. Були розроблені лінійки колекційної військової техніки TechnoDrive з символікою ЗСУ. Мета спільного проєкту – передати кошти на створення безпечних умов для навчання дітей. І в березні 2024 року співвласник мережі магазинів MYplay та СЕО Kiddisvit Павло Овчинников анонсував, що 1 785 000 гривень було передано через United24 на облаштування укриттів в школах.

Відкриття та оновлення магазинів мережі Akvarel в лютому-березні

На початку лютого мережа Akvarel відкрила оновлений магазин в ТЦ Гермес, що в місті Дніпро, площею 200 кв. м замість 90 кв. м.

А наприкінці лютого відбулося довгоочікуване відновлення роботи флагманського магазину Akvarel в цьому дніпровському ТРЦ Appolo, який 9 грудня 2023 року зазнав руйнувань під час чергової атаки з боку країни-агресора. Ця точка класифікується як Creative Mall та є найбільшою в місті.

Наприкінці березня магазин Akvarel  відкрився в Дрогобичі в ТЦ Park, площею 500 кв. м та класифікується як Art Republic. Це сьомий магазин в західному регіоні України та 57 точка мережі.

За три місяці в мережі MasterZoo відкрився 21 магазин

Всеукраїнська омніканальна мережа зоомагазинів MasterZoo, що входить до Suziria Group за період з січня до березня 2024 року зросла ще на 21 магазин у таких містах як Київ (шість магазинів), Харків (три магазини), Одеса, Миколаїв (два магазини), Львів, Кропивницький, Суми, Чернігів, Кривий Ріг, Кременчук, Калуш, Ірпінь, Кам’янське. Тож наразі в Україні працює 199 зоомагазинів MasterZoo у 36 містах.

Найбільший в Хмельницькому ДРЦ

У Хмельницькому триває будівництво багатофункціонального торгового комплексу Proskuriv Plaza, розробником концепції якого та наповненням на правах ексклюзивного брокера займається компанія UTG. За інформацією компанії, у новому ТРЦ заплановано розміщення найбільшого та найсучаснішого у місті дитячого розважального центра Країна Мрій, площею 3000 кв. м. Термін запуску ТРЦ Proskuriv Plaza – IV квартал 2025 року.