Чт. Лип 18th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Всеукраїнська омніканальна мережа MasterZoo, що входить до Suziria Group, стала першою на українському зооринку, що запустила можливість спілкування з клієнтами інтернет-магазину жестовою мовою. Нову функцію було реалізовано у співпраці з ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» та компанією «Центр Соціального Бізнесу».

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

На сайті інтернет-магазину MasterZoo додали спеціальний вебвіджет «Вушко» (Connect Web), який забезпечує швидкий виклик перекладача жестової мови онлайн через відеозв’язок. Відтепер клієнти з порушеннями слуху, які говорять жестовою мовою, можуть в онлайні поспілкуватися з працівниками магазину, отримати консультацію чи поставити будь-яке запитання щодо продукції для домашніх улюбленців у зручний для них спосіб.

Як працює «Вушко»:

  1. На сайті інтернет-магазину masterzoo.ua необхідно знайти віджет «Вушко» і натиснути на нього.
  2. Далі потрібно заповнити форму для зв’язку та ввести код, який покаже перекладач жестової мови. 
  3. Зачекати кілька хвилин на відповідь перекладача, який долучиться до діалогу по відео.

Перекладач допоможе у роз’ясненні жестовою мовою незрозумілого тексту на сайті, оформити замовлення та доставлення чи перекладе на жестову мову деталі щодо повернення товару. Також нечуючі клієнти можуть здійснити телефонний дзвінок за участі перекладача – перекладач жестової мови телефонує за вказаним на сайті номером від імені нечуючої людини та говорить зі співробітником masterzoo.ua, – все, що говорить нечуюча людина жестовою мовою, перекладач озвучує голосом, а все, що звучить у відповідь, перекладач одразу транслює жестовою мовою через відеозв’язок.  

«Вушко» (Connect Web) доступне для клієнтів щодня відповідно до графіка роботи інтернет-магазинів MasterZoo. Більше про «Вушко» за посиланням.

«Сьогодні в Україні близько 200 тис. нечуючих людей, які говорять жестовою мовою, а безбар’єрність важлива для всіх сфер, кожного моменту щоденного життя. Радіємо, що разом із «Вушком» ми створюємо рівні можливості для комфортних покупок для всіх українців та їхніх хвостиків», — поділилася Тетяна Корнієнко, директорка з маркетингу мережі MasterZoo.

Щомісяця онлайн-магазин MasterZoo відвідує понад 1 млн користувачів, а мережа займає друге місце у категорії спеціалізованих інтернет-магазинів за рівнем попиту.

 

MasterZoo – всеукраїнська мережа зоомаркетів, що входить до групи компаній Suziria Group, і понад 15 років забезпечує потреби домашніх улюбленців у кормах, ветпрепаратах, амуніції, товарах першої потреби тощо. Кожен день відкривають двері 200 зоомаркетів MasterZoo у 36 містах України. MasterZoo продовжує розширювати мережу та активно розвивати інтернет-магазин, щоб улюбленці у різних куточках країни отримували необхідні товари для комфортного та щасливого життя. Дізнайтеся більше на сайті: https://masterzoo.ua/