Чт. Лип 18th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Флагман з ультрасучасним простором 

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Якщо ви все ще роздумуєте над тим, куди піти в Києві з дітьми цими вихідними, радимо відвідати Рітейл Парк Почайна. Вже цієї суботи, 16 березня, там відбудеться урочисте відкриття флагманського магазину МА – ультрасучасного шоуруму для МА і ТА площею понад 1300 м2. 

Основною метою магазину було об’єднати в одному торговому просторі все необхідне для МА і МАлюка від народження і до 10 років – аби полегшити й без того суперзаклопотане життя батьків. 

Найбільший фірмовий магазин МА вміщує:

  • Школу Мам, де на постійній основі будуть виступати лікарі з провідних клінік, щоб підготувати вагітних до пологів, а мам з дітьми – до легкого материнства;
  • інноваційний шоурум зі справжньою спальнею, ванною, кухнею, кімнатою для демонстрації нічників;
  • автомобіль для тестування автокрісел та компактності колясок;
  • зону для тест-драйву колясок та самокатів і ще багато чого іншого.

Для дітей обладнано ігровий майданчик, де вони зможуть весело провести час, поки мама робить необхідні покупки чи насолоджується смачною кавою у мінікав’ярні.

Крім того, для зручності покупців є величезна парковка і кімната для сповивання та годування МАлюка.

«Це не просто найбільший магазин МА, це просвітницький хаб та ціла екосистема, де продумано все до дрібниць… Відтепер немає необхідності відвідувати десятки дитячих магазинів у пошуках необхідного – Мамині Асистенти з понад 25-річним досвідом роботи протестували, перевірили та зібрали найкращі бренди та продукти, які знадобляться МА і ТА на кожному етапі їхнього батьківства. Усе, щоб зробити їхнє життя легким, радісним та безтурботним. А для тих, хто любить робити покупки вигідно, діє програма МА Кешбек та МА Підписка, щоб усі інвестиції були максимально комфортними для новоспечених батьків», – зазначила директорка маркетингового відділу Олена Кушнєрова.

Відкриття магазину відбудеться 16 березня о 12 годині. Після цього на відвідувачів чекає цікава і насичена програма – виступи провідних спеціалістів (психологів, педіатрів, дерматологів, акушер-гінекологів), гарантовані подарунки для всіх покупців, смаколики, ігристе, а для малечі – тимчасові тату, аніматори та багато чого іншого. 

Адреса магазину – проспект Степана Бандери, 15-Г. Найближча станція метро –  «Почайна», що працює як укриття під час повітряних тривог. 

Додамо, МА – це не просто магазин, де можна придбати товари для МА і МАлюка, це місце з власною філософією, що будується на досвіді та експертності тих, хто там працює. Кожного клієнта зустрічає професійна команда Маминих Асистентів, яка радить тільки потрібне, точно знає, що знадобиться, а на що не варто витрачати кошти, підкаже як розвантажити руки МА і ТА, безпечно нагодувати МАлюка і не тільки.

Наразі мережа фірмових магазинів МА працює як в онлайн, так і в офлайн, і вже має 6 магазинів у Києві, а також у Черкасах, Львові, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Хмельницьку, Вінниці, Дніпрі та Одесі. Компанія постійно розвивається, надаючи нові можливості та сервіси, щоб відповідати всім потребам клієнтів.