Нд. Кві 14th, 2024

Попри повномасштабне вторгнення в Україні планується будівництво і відкриття нових ТРЦ в 2024 році, ТРК відновлюють роботу після ракетного удару, рівненський ТРЦ Злата Плаза впровадив нові стандарти сервісу та інклюзивності, ТРЦ Dream змінив мережу кінотеатрів та інші новини ТРЦ в матеріалі RAU.

Столичний ТРЦ Dream змінив мережу кінотеатрів

В ТРЦ Dream незабаром відбудеться відкриття надсучасного кінотеатру Планета Кіно. Проте точну дату ще не розголошують. Нагадаємо, раніше в цьому ТРЦ був кінотеатр Оскар.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Новий ТРЦ у Полтаві на місті колишнього книжкового ринку

В Полтаві на території колишнього книжкового ринку на вул. Шевченка буде розпочато будівництво торговельного центру з апартаментами. Проєкт вже пройшов експертизу та матиме 7 поверхів. З першого по четвертий поверхи плануються торговельні приміщення, магазини та офіси, інші поверхи – апартаменти. Також буде і паркінг на 50 машин. Будівництво планує розпочати компанія Стандарт Буд у І кварталі 2024 року та завершити у IV кварталі 2025 року.

В ТРК Appolo відновлюють роботу магазини

29 грудня 2023 року ТРК Appolo, що у Дніпрі зазнав серйозних пошкоджень через ракетний удар росії. А вже 27 лютого ТРК анонсував в Instagram, що поновлює свою роботу. Саме в цей день запрацювала мережа Сільпо.

Також відновив роботу магазин Фокстрот, в якому провели ремонтні роботи, замінили обладнання та наповнили полиці новим товаром. В мережі кажуть що сума завданих збитків та інвестицій в реконструкцію складає близько 3,5 млн грн.

Розташований у ТРЦ магазин Comfy також зазнав пошкоджень, але тепер його відновили та відкрили для відвідування покупцями.

Весь список працюючих магазинів можна подивитися на сторінці ТРЦ в Instagram.

Плюс один ТРЦ в місті Рівне

Новий чотириповерховий ТРЦ планують побудувати в Рівному на вулиці Київській, 106 В. Така пропозиція обговорювалася на засіданні архітектурно-містобудівної ради. Проєкт матиме паркінг, ресторан та фуд-корт. Замовниками нового об’єкту виступають бізнесмени Віталій та Сергій Щербяки. Новий ТРЦ створить 150 робочих місць. Його будівництво розраховано на три роки та коштуватиме понад 260 млн гривень.

ТЦ Епіцентр у Нікополі зруйновано через ракетну атаку росії

6 березня 2024 року було зруйновано торговий центр Епіцентр в Нікополі, який був одним з найбільших торгових об’єктів міста площею 5100 кв. м. Обійшлося без жертв. ТЦ забезпечував товарами першої потреби всі прилеглі населені пункти та з початку війни він не припинив функціонування. Нагадаємо, раніше ворог повністю зруйнував п’ять торгових центрів компанії в Маріуполі, Чернігові, Бучі, Харкові та Херсоні. Ще частина об’єктів мережі Епіцентр припинила роботу через активні бойові дії, постійні обстріли та захоплення українських територій окупаційними військами.

В Тернополі з’явиться новий ТРЦ

Концепцію нового ТРЦ в Тернополі на розі Підволочиського шосе та вулиці Корольова розробила компанія RDA. Він матиме назву Warshawsky, а його особливість – в підземному автовокзалі. Проте наразі невідомо, коли розпочнеться будівництво.

Нагадаємо, СЕО консалтингової компанії Retail&Development Advisor Андрій Лотоцький на RAU Expo розповів, що новий ТРЦ  матиме 4 поверхи, GBA 46 900 кв. м, GLA 33 000 кв. м та багаторівневий паркінг на 500 паркомісць.

Надсучасні ТРЦ, які будує Епіцентр

Попри втрати через війну, компанія Епіцентр продовжує інвестувати в будівництво нових ТРЦ, аналогів яких немає в Європі. Навесні цього року перший ТРЦ Green Gallery з повноцінною орендною галереєю та дитячим центром відкриється на Одеському шосе під Києвом. ТРЦ матиме орендну площу в 62?000 кв. м. Передбачається, що 53 000 кв. м займатимуть торгові формати мережі Епіцентр, тоді як 9000 кв. м площ буде віддано під оренду. Основними якорями ТРЦ на Одеському шосе стануть продовольчий супермаркет Food Market (2860 кв. м), дитячий розважальний центр (3100 кв. м), магазин Intersport (1400 кв. м) та інші.

Ще більший проєкт компанія планує реалізувати в Бучі, де замість зруйнованого обстрілами ТЦ буде побудовано вп’ятеро більший ТРЦ (орендною площею 66 000 кв. м). Загальна площа торговельно-розважального центру в Бучі становитиме 97 000 кв. м, а самого Епіцентру в ньому – 51 500 кв. м. Решту 14 500 кв. м здаватимуть іншим операторам. Зокрема, у новому ТРЦ планується відкриття одразу десятьох ресторанів. Роботи планується завершити до кінця 2024 року.

Нові стандарти сервісу та інклюзивності у рівненському ТРЦ Злата Плаза

В ТРЦ Злата Плаза продовжують впроваджувати сервіси інклюзивності. Вже є низка безкоштовних сервісів та послуг: кімната догляду за дитиною, окреме місце для годування немовлят, санвузол для людей з інвалідністю з кнопкою виклику персоналу тощо. Зробили реконструкцію частини інформаційної стійки з пониженням, щоб людям з інвалідністю було зручно комунікувати та отримувати послуги в адміністратора. Серед нових сервісів – прокат павербанків та парасоль, прокат крісла колісного та дитячого візочка. Для їх отримання клієнту достатньо лише заповнити анкету.