Ср. Лип 17th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Yakaboo запускає збір на дрони та спорядження для Фонду Андрія Хливнюка

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Yakaboo долучається до роботи Фонду Андрія Хливнюка зі збору коштів на придбання БПЛА та спорядження для нашої армії. Адже разом ми здатні зробити набагато більше для нашої Перемоги. Спільний проєкт називається “Від книжок до “пташок”: книжкова платформа тепер відраховуватиме до Фонду Андрія Хливнюка 3% від продажу кожної книжки власного видавництва Yakaboo Publishing. Кожен користувач платформи також може приєднатися до збору. На сайті Yakaboo є можливість задонатити напряму до Фонду Андрія Хливнюка будь-яку суму.

Передано 2 тисячі комп’ютерів для освітніх закладів України від благодійної ініціативи з Великої Британії

У межах проєкту «Незламна освіта» 2 тисячі комп’ютерів уже доставлені на склад компанії IT-INTEGRATOR та протягом березня 2024 року будуть передані закладам освіти. Також цього місяця очікують наступні великі надходження техніки. Донорами стали Reusing IT (Велика Британія), MEGATRADE (Україна) та компанія NIBULON (Україна). Проєкт «Незламна освіта», заснований БФ «Фонд освітніх ініціатив», працює в Україні з 2022 року та допомагає вчителям і учням України продовжувати освітній процес в умовах війни в змішаному та дистанційному форматах.

Гурт СКАЙ їде в концертний тур заради порятунку кінцівок поранених військових

СКАЙ оголосив про початок свого весняного благодійного туру. Благодійні концерти пройдуть в межах Музиканти планують зібрати кошти на операції на кінцівках для 5 бійців: на кожному окремому концерті пройде збір для одного військового, що є резидентом Національної програми “Врятуй кінцівку”, яку реалізує Міжнародний благодійний фонд “Здоров’я українського народу”. Під час першого концерту туру в Миколаєві було зібрано кошти на лікування бойової травми солдату Потан Сергію з 53-ї окремої механізованої бригади.

В Україні запустили новий набір на курси англійської мови для військовослужбовців

У мережі освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр запустили новий потік безкоштовних онлайн-курсів англійської мови для військовослужбовців Сил оборони. Навчання відбувається за спеціалізованою програмою, що охоплює теми та термінологію, необхідну для спілкування з іноземними інструкторами та вивчення документації до озброєння від країн-партнерів. За словами організаторів, з квітня запускають новий, третій потік курсів. На два попередні набори зареєструвалося більше 2000 військових, які вже успішно завершують навчання.