Нд. Кві 14th, 2024

Інвестиційна компанія Dragon Capital повідомляє про введення в експлуатацію першої черги індустріального парку М10 Lviv Industrial Park – складського комплексу класу А площею 14 400 кв. м, пише RAU.

М10 Lviv Industrial Park – новий індустріальний парк, розташований у промисловій зоні Львова Рясне-2, на трасі М10, на відстані 60 км від КПП «Краковець» на кордоні з Польщею. Територія парку охоплює площу 23,5 га та складається із 6 ділянок, спланованих під складські та виробничі приміщення загальною площею 140 000 кв. м. Власна керуюча компанія Dragon Capital Property Management забезпечує централізоване обслуговування об’єктів інфраструктури та охорону парку.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю засвідчила відповідність проєктній документації та готовність до експлуатації першої черги індустріального парку.

Томаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital, зазначив: «Ми розпочали будівництво М10 Lviv Industrial Park ще до повномасштабного вторгнення і продовжили розвивати його спільно з нашими партнерами з Європейського банку реконструкції та розвитку в умовах воєнного часу. Радіємо, що першу чергу цього масштабного проєкту вдалось успішно завершити. Особливо приємно відзначити швидку та ефективну роботу ДАБК після реформи Мінрегіону у грудні 2020 року. Команда інспекції максимально оперативно ввела об’єкт в експлуатацію. Вся подача документів відбувалась онлайн, а сертифікат готовності ми отримали ввечері того ж дня, коли інспектор виїхав на об’єкт, і теж онлайн. У цей складний для бізнесу час, задача держави – максимально сприяти інвесторам, які зберегли активність, і приємно бачити, коли держслужбовці це розуміють».

Перша черга індустріального комплексу має площу 14 400 кв. м. Статус індустріального парку надає його резидентам можливість отримати особливі преференції у вигляді податкових пільг, а сертифікація за міжнародними стандартами зеленого будівництва BREEAM підтвердить енергоефективність, економічність та екологічність будівлі.

«Цей проєкт підсилить інфраструктурну спроможність України та економічний ландшафт Львівщини, створить робочі місця і сприятиме залученню додаткових інвестицій в країну. Важливість цього проєкту засвідчує також і підтримка міжнародних інституцій. На початку 2023 року ми з гордістю вітали ЄБРР як партнера індустріального парку M10, а вже у вересні MIGA, що входить до Групи Світового банку, застрахувала наші інвестиції від військових ризиків. Залученість цих організацій додатково підвищує довіру до проєкту місцевих партнерів, та є сигналом про стійкість української економіки, незважаючи на воєнний стан», – додав Томаш Фіала.

Нагадаємо, що у 2023 році ЄБРР уже інвестував у проєкт $5,5 млн, а загальний обсяг інвестицій організації у M10 Lviv Industrial Park становитиме до $24,5 млн. Також Міжнародне агентство з гарантування інвестицій Світового банку (MIGA) застрахувало проєкт від військових ризиків на 10 років на суму інвестицій у розмірі $9,2 млн.

Подальший розвиток проєкту індустріального парку М10 передбачає будівництво складських комплексів у форматі build-to-suit (проєктування та будівництво об’єкта під замовника).

Довідка

 

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має більш ніж 20-річний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також у знакові проєкти житлової та комерційної нерухомості.

 

Dragon Capital Property Management – керуюча команда, що здійснює управління портфелем комерційної нерухомості компанії. Під її управлінням знаходиться 28 об’єктів (бізнес-центри, ТРЦ та логістичні комплекси) загальною площею 647 тис. кв.м, що робить компанію одним із найбільших гравців ринку нерухомості в Україні.