Пн. Чер 24th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Після успішного впровадження в Іспанії, Португалії, Грузії, Румунії, Болгарії та Італії, платформа Glovo On-Demand тепер доступна в Україні. On-Demand — це сервіс від Glovo, який допомагає ресторанам та магазинам залучати кур’єрів Glovo для доставки замовлень з власних каналів продажу.

Заклади громадського харчування та ритейлери можуть використовувати декілька каналів продажу, наприклад сайт, мобільний застосунок, соцмережі або телефонну лінію, але їм часто потрібна допомога з доставкою. Щоб дати бізнесам можливість доставляти без власних кур’єрів або підсилити їх власні потужності доставки у пікові години, Glovo запустив платформу з пошуку кур’єрів On-Demand. Новий сервіс допоможе партнерам зосередитись на основному бізнесі та не утримувати в штаті кур’єрів, витрачаючи додаткові ресурси. 

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Платформа Glovo On-Demand швидко знаходить вільного кур’єра Glovo, спрямовує його в заклад партнера за замовленням та супроводжує до передачі пакунка клієнту. Також Glovo надає можливість партнеру та клієнту відстежувати статус замовлення. 

Користування платформою On-Demand передбачає тільки вартість послуг кур’єра з платформи Glovo, а заклад вже може вирішити чи буде нести ці витрати самостійно, або розділити їх з клієнтом.  У такий спосіб бізнес може оптимізувати кошти, пов’язані з доставкою.

Щоб розширювати канали продажів, потрібно мати налаштовану логістику. Власна доставка — це актуальний виклик для наших партнерів, тому аби спростити їм життя, ми створили платформу Glovo On-Demand. Вона дає можливість партнерам розвивати різні канали продажів, тестувати нові формати та мати власну доставку, як ще один варіант розширення лояльності до бренду”, — розповідає Марина Павлюк, генеральна директорка Glovo в Україні.

Для автоматизації операційних процесів партнера Glovo пропонує скористатися  API-інтеграцією. Вона  дає можливість партнеру не тільки робити виклик кур’єра напряму зі своєї системи управління замовленнями, а й мати повну  інформацію про статус кожного замовлення. Інтеграція також доступна для таких сервісів, як  ChoiceQR, Poster тощо.

Цього року Glovo планує запустити On-Demand й в інших країнах.

Посилання на реєстрацію 

 

Про компанію Glovo

 

Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1500 містах у 25 країнах світу у Європі, Центральній Азії та Африці. Щомісяця в усьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн активних клієнтів, замовлення доставляють понад 70 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 150 тис. 

 

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року і наразі представлений у 37 містах. Переглянути детальний перелік міст, де працює сервіс Glovo, можна за посиланням: https://glovoapp.com/ua/uk/map/mista/.

 

Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/