Нд. Кві 14th, 2024

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

«Люксоптика» пропонує учасникам бойових дій безплатну перевірку зору, окуляри та лінзи

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Компанія «Люксоптика» пропонує захисникам та захисницям свої безплатні послуги з перевірки зору. Якщо за результатами перевірки офтальмологами мережі військовим будуть призначені окуляри чи контактні лінзи, компанія також надасть їх безплатно. Загалом компанія планує надати допомогу військовим на суму 120 000 євро, а це 36 000 окулярів, 100 000 контактних лінз та 15 000 послуг з діагностики та виготовлення окулярів. Скористатися допомогою можна протягом всього 2024 року.

2,8 млн грн на геройкари для військових

В магазинах EVA завершилась ініціатива «Кінські сили», що проходила в рамках проєкту «ГЕРОЙCAR». За два місяці її підтримали понад 272 000 клієнтів мережі. Аби долучитись та сприяти забезпеченню транспортом українських військових, відвідувачі магазинів EVA купували спеціальні наліпки з зображенням глиняного коника-оберега, оздобленого опішнянським розписом. На автівки для захисників та захисниць України вдалося зібрати 2 822 399 грн. Це — приблизна вартість 10 пікапів. Загальна мета «ГЕРОЙCAR» — придбати 1000 позашляховиків для ЗСУ (понад 340 вже передані). У межах проекту створено єдину національну платформу для прийому заявок, фіксації потреб військових частин, збору коштів та сервісного обслуговування транспорту, що задіяний в обороні України.

Мчимо до перемоги разом: мережа VARUS запускає збір на автівки для ЗСУ

Мережа VARUS запускає благодійну ініціативу на підтримку воїнів ЗСУ. Долучитись до акції просто — придбавши спеціальні товари, 100% прибутку від їхнього продажу спрямують на придбання автомобілів для ЗСУ. Серед цих товарів — продукція власних торгових марок VARUS, брендовані пакети та екосумки. Також у мережі продаються маленькі машинки, копії тих, які для армії закуповує команда ГеройCar.

«Ранок» та Фундація Дім Рональда МакДональда збирають книжкові донати для важкохворих діток

14 лютого у світі святкують не лише День закоханих, а й Міжнародний день книгодарування. Саме тому видавництво «Ранок» та Фундація Дім Рональда МакДональда започаткували благодійну акцію «Даруй книгу – даруй добро». Ініціатива мала на меті наповнити цікавими дитячими книгами Сімейні кімнати у дитячих лікарнях, якими опікується Фундація Дім Рональда МакДональда.

«Влупи пушкіним по ру*ні». В Україні стартує національний збір російських книг: виручені кошти спрямують на закупівлю дронів

Мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр запускає масштабний збір російських та російськомовних книг у 12 містах України. Зібрані книги здаватимуть на переробку, а виручені кошти спрямують на закупівлю дронів для Збройних сил України. За словами організаторів, у такий спосіб вони прагнуть допомогти українцям очистити полиці домашньої бібліотеки від російської культури, а водночас – допомогти українським військовим. Зібрані в Гончаренко центрах російські книги здаватимуть на макулатуру, а на виручені кошти придбають дрон, який допомагатиме військовим на фронті.

«Повернись живим» зібрав на допомогу Силам оборони понад 10 мільярдів гривень

Понад 10 мільярдів гривень задонатили Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» благодійники на допомогу Силам оборони України від 24 лютого 2022 року до кінця грудня 2023-го. Загалом за цей час організація отримала 2 862 453 пожертв з понад 90 країн з усіх континентів. Сума середнього донату становить 3 562 гривні. Ці кошти — це щоденна допомога безпілотниками, оптикою, живленням, зв?язком та навіть зброєю для понад 650 підрозділів, частин та з?єднань Сил оборони.

infocus дарує любов: колективна здача плазми до Дня святого Валентина

Напередодні Дня святого Валентина команда групи компаній infocus організувала колективну здачу плазми, щоб допомогти людям, які борються з важкими хворобами. Бажання долучитися до донорства проявили 15 працівників. Також команда зібрала кошти, які були надані донорським центром як компенсація, а керівництво компанії подвоїла суму. У такий спосіб команда хотіла б підтримати тих, хто потребує зараз цього найбільше, — військових. А саме гроші будуть передані 95 бригаді, 1 батальйону.