Ср. Фев 28th, 2024

У листопаді-грудні 2023 року команда COMFY пробігла разом з покупцями марафон коротких рекламних кампаній, які були об’єднані єдиним меседжем “Біжи в COMFY”. Найбільший в Україні ритейлер побутової техніки та електроніки запропонував покупцям бігти за знижками в COMFY в будь-якій життєвій ситуації — якщо потрібно оновити гаджет, вигідно купити побутову техніку чи підготувати подарунки до зимових свят.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

У COMFY нестандартну ідею кампанії пояснили переходом України з 1 вересня 2023 року на новоюліанський календар і переносом частини свят впродовж осені та зими на раніші дати.

“Ми працюємо в дуже сезонному бізнесі, і останні вісім тижнів року для нас — високий сезон, який дає до 30% річних продажів. Тож сезонна рекламна кампанія дуже важлива для донесення до покупців переваг вибору COMFY. Цьогоріч через перехід на новий календар ми вирішили не робити дві окремі традиційні кампанії, адже події та свята, яким вони присвячені — Блек Фрайдей, День Святого Миколая, Різдво та Новий рік — йдуть один за одним в рамках місяця. Тож ми вирішили зробити одну довгу багатосерійну кампанію з різними сюжетами, але з одним ключовим повідомленням”, — розказала Марія Назаренко, маркетинг-директорка COMFY. 

Марафон під гаслом “Біжи в COMFY” тривав 8 тижнів та складався з 5 етапів, кожен зі своїм інформаційним приводом: Блек Фрайдей, Кіберпонеділок, День Святого Миколая, Різдво та Новий рік. На кожному етапі ритейлер повідомляв про вигідні сезонні знижки до 50% та зручну доставку лише за 1 гривню.

Марафон знижок розпочався з анонсу головного розпродажу року Блек Фрайдей (20-26 листопада) та пресейлу в мобільному додатку COMFY:

Біжи в COMFY на блекфрайдевські знижки до -50%

Біжи в COMFY на блекфрайдевські знижки до -50%

Наступним був анонс Кіберпонеділка в COMFY, який відбувся 27 листопада.

Кіберпонеділок у COMFY — біжіть за знижками!

Окремий етап був присвячений початку зимових свят — Дню Святого Миколая. В цей період COMFY не лише просував загальні меседжі марафону про знижки та доставку, але й робив окремі пропозиції на товари для дітей та батьків.

Біжи в COMFY на святомиколайські знижки!

Різдво та Новий рік стали ще двома етапами марафону “Біжи в COMFY”

Біжи в COMFY на різдвяні знижки

Новорічні знижки в COMFY вже стартували!

Всі ролики сезонної кампанії виконані в традиційному для COMFY візуальному стилі та грайливому Tone-of-voice. Ці рекламні хіти традиційно створені командою COMFY разом із креативною агенцією Banda.