Ср. Фев 28th, 2024

Компанія COMFY, найбільший в Україні ритейлер побутової техніки та електроніки став ексклюзивним партнером та єдиним в країні учасником контрактів і угод міжнародного байєрського об’єднання The Expert Group.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Компанія приєдналася до The Expert Group у рамках своєї довгострокової стратегії зростання, спрямованої на закріплення лідерських позицій на українському ринку як сьогодні, так і в майбутньому.

Одна з ключових переваг партнерства COMFY та The Expert Group — розширення партнерської мережі, можливість обмінюватись інформацією та досвідом із найбільшими гравцями сегменту “Побутова техніка та електроніка” з інших країн. Це дозволить не лише посилити запровадження кращих світових практик, але й дасть можливість покупцям отримувати ексклюзивні пропозиції — унікальні для українського ринку моделі товарів за спеціальними цінами. 

“Одним з пріоритетів COMFY на 2024 рік є подальше збільшення частки  ринку офлайн та онлайн у продажах електроніки та побутової техніки в Україні за рахунок розвитку мережі, розширення асортименту товарів та подальшого поліпшення сервісів та якості обслуговування. Партнерство з Expert Group стане важливим драйвером нашого подальшого розвитку як омніканального спеціаліста та лідера сегменту. Впевнений, що  і для The Expert Group досвід співпраці з ключовим українським ритейлером  буде корисним. У COMFY є експертиза, яка суттєво вирізняє нас серед інших європейських компаній. Насамперед це стосується ефективності бізнесу в умовах постійної турбулентності», — зазначає Іван Павлік, комерційний директор СOMFY. 

Довідково

 

The Expert Group — це байєрське об’єднання з головним офісом в Швейцарії, яке надає підтримку, послуги та рішення для роздрібних продавців споживчої електроніки та побутової техніки з 1967 року. Об’єдання співпрацює з ритейлерами з понад 20 країн Європи. Більше інформації про The Expert Group за посиланням: https://www.expert.org/