Пн. Чер 17th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Напередодні Різдва та Нового року Всеукраїнський сервіс доставки продуктів Zakaz.ua порадував підопічних благодійного фонду «Киян» та вихованців Святошинського дитячого будинку-інтернату у Києві. Компанія приготувала до зимових свят подарункові набори для 206-х діток, які потребують особливого піклування. 

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Напередодні 2024 року команда Zakaz.ua вирішила створити новорічне диво та подарувати позитивні емоції малечі. Тому організувала до свят 206 подарунків для дітей з вадами розвитку та дітей-сиріт, які є вихованцями Святошинського дитячого будинку інтернату, а також для дітей з розладом аутичного спектру (РАС) й дитячим церебральним паралічем (ДЦП), якими опікується БФ «Киян». 

До благодійної ініціативи компанії також доєдналися такі бренди як-от: ТМ «START!», ТМ «Наш Сік», ТМ «Mama Knows», ТМ «Чудо-Чадо» та ТМ “Природне джерело”. Партнери надали продукцію власного виробництва. Своєю чергою команда Zakaz.ua доукомплектувала всі складові в подарункові набори, організувала логістику та вручила подарунки дітлахам. Об’єднавшись, компанії створили свято для понад двох сотень дітей, тим самим викликавши посмішки та щасливі погляди малюків!

«Ця ініціатива — чудова можливість створити маленьке новорічне диво для дітей, які його особливо потребують. Команда Zakaz.ua завжди намагається робити те, що в наших силах, аби подарувати радість та турботу кожному. Це вже не вперше, коли ми завітали з подарунками до підопічних БФ «Киян». Щасливі знову зробити добру справу — це неймовірно приємно, а найприємніше — дивитись у дитячі щирі та щасливі оченята. Також дуже вдячний партнерам, які підтримали нашу ініціативу. Сподіваюсь, спільними зусиллями ми ще неодноразово організуємо подібні благодійні акції та зробимо цей світ трішечки краще», коментує Андрій Курський, СЕО Zakaz.ua.

Новорічний ранок у Святошинському інтернаті 

20 грудня працівники Всеукраїнського сервісу доставки продуктів Zakaz.ua завітали з подарунками на новорічний ранок та концерт до Святошинського дитячого будинку-інтернату, де проживають діти та юнаки із розумовими й фізичними вадами розвитку, а також психічними порушеннями. 

Вихованці закладу радісно зустрічали гостей на святковому концерті, які приїхали підтримати дітей, поспілкуватися та подарувати малечі позитивні емоції. Серед гостей свята були присутні й військові, які також привезли для дітлахів презенти.

Як розповідає Лариса Хоменко, заступник директора інтернату, під опікою закладу перебувають 208 вихованців від 4 до 35 років. Серед них також є діти-сироти та юнаки, позбавлені батьківського піклування. Утім, всі вони також хочуть відчути турботу від оточуючих і магію свята. Наразі 95 дітей перебувають у Німеччині, адже були евакуйовані у березні минулого року за кордон через повномасштабне вторгнення рф в Україну. Безпосередньо під крівлею інтернату на сьогодні проживають 88 вихованців, серед яких багато дітлахів, що були перевезені із соціальних закладів, які знаходилися поблизу зон бойових дій або на тимчасово окупованих територіях. Зазначимо, що минулого року у жовтні Святошинський інтернат також постраждав від російських обстрілів. Вибуховою хвилею було пошкоджено господарські будівлі закладу. Житлові корпуси, на щастя, пошкоджень не зазнали.

В умовах воєнного часу працівники інтернату продовжують піклуватися про дітей.  Незважаючи на те, що фінансове забезпечення інтернатів поступово поліпшується й маються приватні добродійники, проблем й досі вистачає. Для вихованців з особливими потребами необхідно створювати більш проєвропейські та відповідні умови догляду. В першу чергу мова йде про забезпечення подібних закладів необхідною кількістю кваліфікованого медичного персоналу, щоб мати систематичний підхід до реабілітації дітей, комплексно й оперативно надавати психологічну допомогу, ефективніше соціалізовувати дітей та знаходити до кожного індивідуальний підхід. Також для соціалізації важливо залучати дітей в суспільно корисну діяльність: участь в гуртках за інтересами, різних заходах тощо. Адже спілкування з оточуючими доброчинно впливає на емоційний стан дітей. Тому вихованці інтернату будуть раді, якщо до них частіше навідуватимуться в гості. 

Візит з презентами до підопічних фонду«Киян»

Наступного дня 21 грудня Zakaz.ua з подарунками вже відвідали два медичних заклади: міжнародний центр реабілітації та нейрофізіології «Я є», а також центр нейрофізіології для дітей та дорослих Development Clinіс. Саме тут проходять лікування підопічні благодійного фонду «Киян», який надає допомогу в реабілітації дітей з розладами аутичного спектра (РАС), дитячим церебральним паралічем (ДЦП), патологіями центральної нервової системи, опорно-рухового апарату, а також із затримками психічного та мовного розвитку. 

Як розповідає Вікторія Чередниченко, засновниця та Президент БФ «Киян», практичним завданням для фонду є створення системи комплексної реабілітації дітей-інвалідів на основі індивідуального підходу при розробці та реалізації програм їхньої реабілітації на базі існуючих медустанов країни. Також метою фонду є зниження показників дитячої смертності від тяжких захворювань, що є виліковними при сучасному рівні розвитку медицини.

Фонд фінансує лікування дітей по всій країні та матеріально підтримує програми, спрямовані на профілактику, діагностику та лікування захворювання нервової системи, опорно-рухового апарату, імунної та ендокринної систем, онкологічних захворювань та інших важких хвороб у дітей. 

“Ми допомагаємо пройти реабілітацію дітям і молоді з функціональними обмеженнями, надаємо соціально-психологічну, медичну, фізкультурно-спортивну допомогу. На жаль, в Україні й досі існує величезна проблема своєчасної діагностики РАС та ДЦП, а також комплексного лікування дітей з особливими потребами. Особливо проблематика загострилася з початком повномасштабної війни. Ми звертаємось до всіх не байдужих людей з проханням допомогти нам у нашій важкій роботі. Навіть невелика сума донату принесе величезну користь хворим дітям. Не залишайтеся осторонь та приєднуйтесь до нас у нашій спільній боротьбі за здоров’я дітей!”, розповідає Вікторія Чередниченко. 

Лікування та регулярна реабілітація життєво необхідна для того, щоб діти соціалізувалися у суспільстві, мали кращу якість та більшу тривалість життя. Чим раніше розпочато лікування, тим більше шансів досягти успіху. При належній реабілітації дитина може забути про інвалідність, стати самостійною людиною та повноцінним членом суспільства. 

“Сьогодні громадськість фінансово підтримує одночасно багато напрямків, головний фронт та ЗСУ, аби скоріше здобути Перемогу. Однак, варто враховувати, що проблеми, які були до війни в країні також нікуди не зникли. Дитячі будинки або установи, які турбуються про здоров’я та життя вразливих верств населення також потребують підтримки. Наразі здебільшого систематично соціальними проблемами займаються благодійні фонди та некомерційні структури, проте саме бізнес здатний сформувати звичку включатися до соціальних ініціатив і зробити це нормою. Zakaz.ua соціально відповідальна компанія, саме тому ми намагаємося частіше долучатися до благодійних акцій, щоб у міру своїх можливостей  допомагати суспільству вирішувати ті чи інші проблеми”, — зазначає Андрій Курський.

Довідка

 

Zakaz.ua — український сервіс доставки продуктів, що входить до міжнародної групи компаній Zakaz Global. Замовлення здійснюється на сайті та в додатку Zakaz.ua на iOS та Android. Сервіс працює на ринку України з 2010 року й надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування з популярних продуктових мереж роздрібної торгівлі: METRO, Аuchan, NOVUS, МегаМаркет, ЕКО маркет, Таврія В, VARUS, UltraMarket, Восторг, КОСМОС, супермаркет “Харків” та WINETIME. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно. На сьогодні кур’єрська адресна  доставка доступна у 13-ти великих містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів, Бєльці). Зокрема, компанія здійснює доставку товарів по всій країні (за виключенням тимчасово окупованих територій) через поштові відділення партнера — логістичної компанії Нова Пошта. 

 

ТМ «START!»  популярні зернові сухі сніданки для дітей. Виробляються компанією «Лантманнен Акса», що входить до міжнародного шведського концерну Lantmannen. 

Це різноманітність подушечок, пластівців, фігурок, що надають можливості насолоджуватись новим смаком кожен день. Сніданки виготовляються з українських цільних злаків, щоб зробити ваш сніданок ще більш смачним, корисним та наситити на весь день.

 

ТМ «Наш Сік» — лідер ринку соків та нектарів України, відомий бренд компанії «Вітмарк-Україна», під яким вже багато років виробляється найсмачніший та найулюбленіший сік українських родин з українських фруктів та овочів.

Незмінну якість продукції “Наш Сік” гарантує “Одеський завод дитячого харчування”, який становить основні виробничі потужності компанії.

 

TM «Чудо-Чадо» — відомий бренд дитячого харчування від компанії «Вітмарк-Україна» для малюків віком від 4-х місяців. Це фруктово-овочеві соки та пюре, які виготовляються за традиційними рецептами з урахуванням сучасних технологій із місцевої сировини на Одеському консервному заводі дитячого харчування. 

 

ТМ «Mama Knows» — продукція компанії «Вітмарк-Україна». Асортимент Mama Knows включає фруктові пюре та органічні фруктові пюре преміальної якості від Одеського заводу дитячого харчування. Пюре виготовляється у зручній упаковці дой-пак об’ємом 90 грам та представлено наступними смаками: «Яблуко», «Яблуко–Персик», «Груша–Яблуко» та «Манго–Яблуко–Банан», «Органічне яблуко та чорна смородина», «Органічне яблуко та банан».

 

«Вітмарк-Україна» — займає провідні позиції на українському ринку соків та напоїв, а також на ринку дитячого харчування в сегменті фруктово-овочевих соків та пюре. Виробничі потужності компанії «Вітмарк-Україна» знаходяться в Одеській та Вінницькій областях та оснащені сучасним обладнанням. Компанія має власну фруктову експертизу. Продуктовий портфель компанії орієнтований на сучасне здорове харчування і включає популярні торгові марки Jaffa, «Наш сік» ОКЗДХ, «Чудо-Чадо», Aquarte, Mama Knows, «Маленький Кухар» та Vega Milk.

 

ТМ «Природне джерело» — бренд питної артезіанської води від групи компаній “Нові Продукти Україна”, яку видобувають із артезіанських свердловин глибиною 132 метри, розташованих в екологічно чистому районі Черкаської області. Продукція з?явилася на ринку країни 2010 року та на сьогодні представлена широким діапазоном ємностей: від 0,5 л пляшки до формату сімейного паковання — пляшки об?ємом 6 л. Група Компаній «Нові Продукти» — один із найбільших виробників напоїв і снеків в Україні. Компанія працює вже понад 18 років і виробляє понад 220 асортиментних позицій продукції під 17 брендами.