Нд. Кві 14th, 2024

Керуюча компанія Dragon Capital Property Management у другому півріччі 2023 року підписала низку угод з новими орендарями у ТЦ Smart Plaza Obolon, тож вже у наступному році відкриється заклад Пузата Хата та магазин мережі мультибрендового одягу Obnova. Нагадаємо, що Smart Plaza Obolon розташований у районі з найбільшою кількістю конкуруючих ТЦ у радіусі 1 км.

Як повідомили RAU в пресслужбі Dragon Capital Property Management, мережу ресторанів сучасних українських страв Пузата Хата було засновано ще у 2003 році. Поява цього формату сформувала нове ставлення українців до сучасної української кухні. Сьогодні Пузата Хата – це місце, яке поєднує сучасні технології, якість та комфортну ціну. Зараз по всій Україні відкрито 37 закладів і з березня 2024 року відвідати цей ресторан можна буде також у ТЦ Smart Plaza Obolon. Новий заклад загальною площею 592 кв. м розташується на другому поверсі торгового центру.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

«За 20 років ми дійшли до ідеальної формули – «натурально смачно», що підтверджується нашими постійними відвідувачами та попитом на нові локації для наших ресторанів», – кажуть в Пузата Хата.

Комерційний директор ТЦ Smart Plaza Obolon Станіслав Шульга так прокоментував цю подію: «Відкриття одного з ресторанів найвідомішої мережі української кухні значно підсилить різноманіття вибору для відвідувачів нашого торгового центру, де вже працюють такі популярні заклади, як Mamamia, Євразія, KFC, Бо Хліб та D?ner Market».

Також у лютому 2024 року заплановано відкриття магазину мережі мультибрендового одягу Obnova. Орендована площа складає 1140 кв. м.

У керівництві мережі магазинів Obnova, розповідають: «Після вдалого відкриття цієї осені на Позняках нашого магазину, ми продовжуємо експансію та вибрали район Оболонь як перспективний у нашій стратегії розвитку».

За словами Станіслава Шульги, мешканці Оболоні вже звикли до широкого вибору за доступними цінами брендового одягу та взуття у ТРЦ, тому відкриття цього магазину є правильним вибором для розвитку мережі.

ТЦ Smart Plaza Obolon розташований поруч зі станцією метро Мінська за адресою проспект Оболонський, 19. Орендна площа торгового центру складає близько 9500 кв. м. З 2019 року торговий центр знаходиться під управлінням компанії Dragon Capital Property Management, а також ТРЦ Аладдін у Києві, ТЦ Sky Park у Вінниці та ТЦ Victoria Gardens у Львові.

Довідка

 

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має більш ніж 20-річний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також у знакові проєкти житлової та комерційної нерухомості.

 

Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює керуюча компанія Dragon Capital Property Management, яка складається з команди топ-професіоналів ринку комерційної нерухомості України. Під управлінням Dragon Capital PM знаходиться 28 об’єктів комерційної нерухомості, з них 12 об’єктів офісної нерухомості, 6 об’єктів торгової нерухомості та 10 логістичних комплексів, площею 647 000 кв. м, що робить компанію одним із найбільших гравців ринку нерухомості в Україні.