Нд. Кві 14th, 2024

Медична мережа “Добробут” відкрила офтальмологічну клініку на базі своєї багатопрофільної лікарні за адресою пр-т Миколи Бажана, 12А. 

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Клініка надає повний спектр офтальмологічних послуг — від амбулаторного прийому та діагностики до хірургічних втручань будь-якої складності. В ній можуть отримати допомогу люди із катарактою, відшаруванням сітківки, глаукомою, діабетичною ретинопатією, травмами ока та іншими патологіями. Сучасне діагностичне обладнання дозволяє з точністю до мікрону фіксувати зміни при патології очей. Мікрохірургічні втручання проводяться в амбулаторному режимі та дозволяють покращити зір у короткі терміни.

Команду офтальмохірургів клініки “Добробут” очолює подружжя – доктор медичних наук, професор Андрій Сергієнко та кандидат медичних наук Вікторія Сергієнко. Професор Сергієнко 35 років розвиває галузь лікування захворювань сітківки та рідкісних патологій очей. Він провів понад 30 тис операцій на трьох континентах: в Європі, Азії та Африці, куди його запрошують не тільки лікувати пацієнтів, а й навчати місцевих лікарів.  Андрій Миколайович походить із лікарської династії. Його батько, академік Микола Сергієнко, досліджував оптику та фізіологію зору, заснував і виховав школу вітчизняних мікрохірургів, працюючи в Київському центрі мікрохірургії ока, якому 25 років присвятив і його син.   

Загалом в команді нової клініки консультують та оперують 8 лікарів. Вони залучатимуть до співпраці колег із інших медичних напрямів “Добробуту” нейрохірургів, ендокринологів, кардіологів, онкодерматологів. Завдяки мультидисциплінарному підходу фахівці Офтальмологічної клініки “Добробут” зможуть надавати допомогу пацієнтам зі складними та рідкісними видами захворювань очей.

“Наша мета — покращувати зір українців, використовуючи найсучасніші методи лікування. Стрес, в якому ми всі зараз живемо, болісно позначається на очах. До нас частіше звертаються із запаленнями повік та крововиливами в око. Зросла кількість операцій із заміни кришталика: люди почали швидше приймати рішення про необхідне хірургічне втручання. Ми лікуємо багато військових з ураженням очей дрібними металевими уламками або вибуховою хвилею — не всі, на жаль, носять тактичні окуляри. Але війна спричинила зростання не тільки попиту на офтальмологічні послуги, а й складності проблем, з якими приходять пацієнти. Співпраця з іншими лікарями “Добробуту” дозволить нам розвивати нові напрями, такі як офтальмогенетика та нейроофтальмологія для лікування найскладніших захворювань”, — зазначає професор Андрій Сергієнко.

В Офтальмологічній клініці “Добробут” надаються всі необхідні сучасні способи мікрохірургічного лікування:

  • хірургія катаракти і глаукоми
  • лазерна циклофотокоагуляція та цикловітректомія для вторинних неоваскулярних глауком 
  • вітреоретинальна хірургія
  • хірургія переднього відрізку (видалення поверхневих помутнінь рогівки, хірургічна посттравматична реконструкція переднього відділу ока, пластика райдужки, промивання передньої камери і тощо)
  • Cross-Linking при кератоконусі – зміцнення рогівки та стабілізація кератоконуса за допомогою спеціального лазера
  • хірургія косоокості
  • окулопластична хірургія – хірургія ока, що виправляє повіки, очні м’язи, слізні протоки
  • комплексне обстеження: біометрія Argos (Alcon), ангіо-OCT (RS-3000 Advance 2, Nidek), мікропериметрія (MP3, Nidek), УЗД (EchoScan US4000, Nidek), підрахунок ендотеліальних клітин на ендотеліальному мікроскопі CEM-530, Nidek.

“Відкриття клініки — це завжди ризик, а особливо під час війни. Тому ми вдячні за довіру нашим фінансовим партнерам — Райффайзен Банку, ПУМБу та Креді Агріколь Банку, завдяки яким ми змогли розширити наш офтальмологічний напрям до масштабу клініки. За час війни загальна сума інвестицій в лікарню “Добробут” на пр-ті Миколи Бажана склала майже 400 млн грн. Ми плануємо й надалі розвивати офтальмологічну хірургію, забезпечуючи найвищий рівень послуг нашим пацієнтам”, – повідомив операційний директор багатопрофільної лікарні “Добробут” на пр-ті Миколи Бажана Сергій Орел.

Довідка:

 

“Добробут” – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. У портфелі компанії 17 медичних центрів в Києві та Київській області, служба невідкладної допомоги, стоматологія та аптеки. Медичні центри мережі надають послуги для дітей та дорослих за понад 75 медичними напрямками. Щороку фахівці “Добробуту” проводять понад 7 000 операцій. У мережі працюють понад 2800 співробітників.

 

Війна внесла корективи в роботу мережі. Завдяки співпраці з міжнародними благодійними організаціями Direct Relief International, Children of War Foundation, International Medical Corps та University of Miami Global Institute, а також завдяки роботі благодійного фонду “Фундація Добробут” клініки мережі, що продовжили свою роботу навіть під час воєнних дій, протягом місяців значну частину медичних послуг надавали безоплатно. Від перших днів війни лікувально-діагностичний центр “Добробуту” в Києві безоплатно надавав ургентну медичну допомогу захисникам України та пораненому внаслідок бойових дій населенню в режимі 24/7. Завдяки діяльності благодійних фондів Direct Relief International та “Фундації Добробут” у лікувально-діагностичному центрі “Добробут” можуть отримати безоплатну допомогу поранені військові та люди, що опинилися в скрутному становищі через воєнні дії.