Чт. Лип 18th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

16 листопада компанія Алло відкрила нову точку видачі – корнер Алло Express – на території одного з автозаправних комплексів ОККО на Київщині. Невдовзі завдяки партнерству компаній ще кілька точок такого формату з’являться у Києві.

Як повідомили RAU у пресслужбі ритейлера, новий Алло Express працює у Софіївській Борщагівці за адресою Велика Кiльцева, 54. Ця точка видачі суттєво відрізняється від попередніх: її площа значно менша. Тому компанія Алло використала спеціальне торгове обладнання, щоб представити найоптимальніший асортимент автотоварів, а також найпотрібніші аксесуари: навушники, павербанки, картки пам’яті, захисне скло та плівку для екрана, кабелі, стартові пакети телеком-операторів тощо.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

«Компанія Алло продовжує експериментувати, розвиваючи формат точок видачі Алло Express. Завдяки партнерству з ОККО вона стає ще ближчою до клієнтів. Це вже друга точка видачі у Софіївській Борщагівці. Впевнений, що клієнтам-автомобілістам сподобається ідея безкоштовно забирати онлайн-замовлення буквально по дорозі додому чи на роботу, без зайвих витрат часу на дорогу до магазину. Аналогічні корнери Алло Express відкриємо й на інших АЗК ОККО у Києві впродовж 2024 року», – коментує директор із розвитку та форматів компанії Алло Микола Астапов.

В корнері на Великій Кiльцевій, 54 кияни та гості столиці можуть отримати товари продавця Алло, замовлені на сайті allo.ua чи у мобільному додатку. Доставка замовлень у точки видачі Алло Express здійснюється безкоштовно, але саме в цю точку видачі доставлятимуться лише невеликі за габаритами замовлення.

Також відвідувачі прямо на місці можуть оформити онлайн-замовлення –  тут для зручності встановлено велику сенсорну панель. Експерти Алло нададуть відвідувачам вичерпну консультацію щодо повного асортименту смарттехніки, новинок та аксесуарів, представлених на allo.ua. За потреби клієнтам допоможуть із налаштуванням нового гаджету, активацією ліцензійних програм чи додатковою гарантією. Точка видачі Алло Express працюватиме з 09:00 до 21:00.

Оскільки ОККО та Алло є партнерами національної програми лояльності Fishka, клієнти можуть використати кешбек, який отримують під час заправки автомобіля на АЗК ОККО, при оплаті онлайн-замовлення Алло. Також традиційно клієнти можуть скористатися програмою лояльності Алло Гроші. В Алло кешбек за обома програмами лояльності поєднано, тому клієнти можуть списати бали з них обох.

Довідка

 

Алло Express – це магазини ритейлера нового формату: точки видачі товарів allo.ua з мінімально потрібним асортиментом товарів. Цей формат компанія запустила лише влітку цього року.

 

Алло — маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України.