Сб. Апр 13th, 2024

Новий регіональний гравець СМ Маркет та Студія М’яса впевнено розвивається на Тернопільщині, відкриваючи магазини в райцентрах та селища міського типу, пише RAU.

СМ Маркет та Студія М’яса – це регіональна торгова мережа, яка з’явилась у Тернопільській області у 2016 році. Ритейлер має 35 торгових точок, серед яких є як і малі магазини (біля дому), так і повноцінні супермаркети з пекарнями, зонами food to go, кулінарією та широким асортиментом супутніх товарів. 

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Амбітна компанія, яка нещодавно з’явилась на ринку, створює гідну конкуренцію місцевим супермаркетам. Особливість підприємства – це 50% продукції власного виробництва. Як з’явилася мережа, яка саме продукція рахується власною, та чого очікувати від новоспеченого мережевого ритейлу?

З чого все почалось

Перші магазини компанії з’явились ще у 2016 році після реорганізації та ребрендингу Тернопільського м’ясокомбінату. Саме тоді виникла ідея відкриття фірмових магазинів з м’ясом від виробника.

Спочатку це були маленькі торгові точки, де в асортименті було виключно м’ясо. Згодом в них почали з’являтись різні супутні товари. У 2020 році фірмові магазини м’ясокомбінату перетворились в окрему мережу мінімаркетів з назвою Студія М’яса. А вже у 2021 році у місті Теребовля відкрився перший супермаркет площею 600 кв. м. Коли виникла ідея в магазинах відкривати свої пекарні та зони із фаст-фудом, компанія зробила зміну у назві, за якою інші супермаркети почали називатися СМ Маркет.

З 2022-го по 2023-й, попри війну, підприємству вдалося відкрити п’ять торгових точок площею від 600 кв. м з асортиментом продукції власного виробництва та товарами від інших постачальників. Асортимент складає від 10 000 SKU на один магазин.

Власне про продукцію

Основна продукція торгового залу – власне виробництво Тернопільського м’ясокомбінату та Агропродсервісу. Мережа відноситься до замкнутого циклу з виробництва м’ясних та зернових продуктів і є завершальною ланкою їх реалізації.

Усе м’ясо (свинина, яловичина та курка) вирощується на власних фермах, а тварини відгодовуються власними натуральними кормами, що виготовлені на основі сої.

Компанії-виробники можуть похвалитися сертефікатами якості Міжнародної організації зі стандартизації ISO 9001:2015 та ISO 22000:201, а також статусом “без ГМО”. У січні 2022 року виробництво отримало сертифікат халяль – документ, який дозволяє експортувати продукти харчування в мусульманські країни. Він підтверджує відповідність товарів до всіх необхідних норм та є визнанням того, що продукція із цим знаком не містить шкідливих добавок і консервантів, є чистою і корисною для здоров’я.

Товари власного виробництва:

  • Свіже м’ясо свинини, курки, яловичини;
  • Мариновані та охолоджені м’ясні вироби;
  • Консервована продукція під брендами: “М’ясокомбінат”, “Бабусі Марусі” та “Бритванка”;
  • Напівфабрикати ручного виробництва;
  • М’ясні делікатеси;
  • Ковбасні вироби;
  • Кондитерські та хлібобулочні вироби;
  • Молоко з власних ферм.

У магазинах також можна знайти крупи власного виробництва під торговою маркою “Бабусі Марусі” та власну городину.

Великою гордістю для колективу мережі стало відкриття “гуртомаркету” в селі Острів, біля м’ясокомбінату, площею 3300 кв. м. Крім вже раніше присутніх товарів власного виробництва, у магазині з’явилася молочна майстерня, де зараз виготовляються сири, сметана, йогурт та кефір.

Конкурентні переваги 

Зараз основними конкурентами СМ Маркету у Тернопільському регіоні є такі національні гравці як Novus, Сільпо та АТБ. Конкурувати з цими потужними мережами складно як по насиченості асортименту, так і в ціновій політиці, проте це не заважає молодому ритейлеру розвиватись: за останній рік він відкрив п’ять повноцінних супермаркетів та впевнено завойовує прихильність покупців.

Конкурентними перевагами СМ Маркет є власне виробництво у кожному магазині. Зокрема, супермаркети мережі мають крафтові пекарні, піцерії, кондитерські цехи, відділ гарячої кулінарії, а також відділ кисломолочних продуктів з власного молока та зону Food to go.

Мережа магазинів СМ Маркет та Студія М’яса позиціонує себе українською компанією, оскільки є представником і завершальною ланкою закритого циклу власного виробництва ПАП “Агропродсервіс” та ТОВ “М’ясокомбінат Тернопільський”.

Ритейлер був заснований і розвивался на Тернопольщіні, де місцевість є однією з найекологічніших в Україні. Вся продукція вирощена на цих територіях та від першоджерела передається до споживачів.

Цінова політика та стратегія розвитку

Формуючи ціни, мережа завжди орієнтується на свого споживача та є досить еластичною у формуванні цінової політики. Враховуючи географічне розташування, вартість товару у магазинах може відрізнятися, щоб бути зручною для своїх покупців при виборі необхідної продукції. Якщо говорити про СМ Маркет, то у магазині можна знайти товари як нижнього, так і верхнього цінового сегмента.

Привілеєм ритейлера є ціни на власний асортимент товару. Продукцію можна придбати за доступними пропозиціями різним сегментам населення.

Ще одним напрямком цінової політики підприємства є бонусна програма. Слід зауважити, що зараз у компанії їх дві. Перша – це отримання бонусних балів на картку з можливістю подальшого розрахунку ними. Друга — знижка 3% від суми в чеку.

Молодий український ритейлер взяв за мету забезпечувати, перш за все, потреби громадян, які не живуть у місті, але хотіли б мати можливість придбати всі необхідні товари ближче до дому. Тому цільовою аудиторією та геолокацією розташування мережі є районні міста та селища міського типу.

Найближчими роками СМ Маркет планує покрити своїми магазинами усі центральні райони та міста Тернопільської області, щоб створити гідну конкуренцію місцевим продуктовим мережам та забезпечити місцевих жителів якісною продукцією власного виробництва.

Маркетинг та позиціонування

СМ Маркет – це, перш за все, про українське. Звичаї, які сповідували наші предки, традиції, які любили та якими жили. Це все про галицьку культуру та етнографію. Тому, беручи свої витоки з аграрної компанії Агропродсервіс та Тернопільського М’ясокомбінату, як виробників м’ясної продукції, мережа магазинів забезпечує доставку найкращих та екологічно чистих продуктів до столу кожного споживача.

Бренд-героєм магазину стала лялька-мотанка – добра газдиня у своїй хаті та символ української народності і культури.