Сб. Апр 13th, 2024

27 жовтня у Луцьку почав працювати новий супермаркет Сільпо на проспекті Соборності, 22 Б, повідомляє RAU.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Це вже шостий Сільпо у Луцьку, його торговельна площа становить 973 кв. м. У новому магазині гості можуть поринути в мистецтво каталонського та іспанського архітектора Антоніо Гауді. Він є автором таких шедеврів, як Парк Гуеля, Саграда Фамілія, Будинок Бальо та інших. Його роботи надихнули ритейлера на дизайн нового магазину. Мережа вирішила підкреслити багатогранність, унікальність та неповторність його архітектурних рішень.

Основою інтер’єру супермаркету є мозаїка та плавність ліній. Оскільки рішення Гауді майже не мають прямих ліній та гострих кутів, фрізи у магазині мають округлі та непередбачувані форми. Вони беруть початок зі стелі та перетікають в іншу площину.

Гауді вважав, що архітектура має бути продовженням природи. Тому мозаїка у новому Сільпо зображає дерева, рослини, квіти, натуральні відтінки.

Мозаїка в магазині зустрічається не лише на стінах, а й на полицях. Її утворюють яскраві ряди соковитих овочів та фруктів. Візерунки зі свіжої, соленої й копченої рибки. Розмаїття страв з відділу кулінарії. Чудернацькі форми багетиків та округлі форми піци власного виробництва – все, як любив Гауді, без гострих кутів. Та все інше, що є невід’ємною частиною Сільпо.

Кожен відвідувач зможе знайти та побачити свої сенси. Також в інтер’єрі втілені відомі вітражі та портрет Гауді.

Більше фотографій з нового Сільпо – у фотоогляді.

Двері до атмосфери сонячної Барселони відкриті щодня з 08:00 до 23:00. Розрахуватися за смаколики можна на 13 касах, 5 з яких — це самокаси.

Довідка

 

Сільпо – це одна з найбільших мереж продовольчих супермаркетів в Україні. Нині 313 магазинів працюють по всій території країни. У мережі представлена продукція Власного імпорту з більш ніж 80 країн світу, якісно відібрані товари українських крафтярів Лавка традицій, власні торгові марки, а також товари власного виробництва – від запашної випічки Крафтяр до солодощів Власної кондитерської. У Сільпо також приділяють велику увагу враженням гостя, тому кожен новий магазин оформлений в індивідуальному дизайні.