Чт. Лип 18th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Відмінні результати операційній діяльності, вдалий та сучасний формат надихнули керівництво компанії Таврія В відкрити 29 вересня 2023 року у місті Подільск Одеської області ще один супермаркет Пюре у форматі «жорсткий дискаунтер», повідомляє RAU.

Площа сьомого за рахунком магазину мережі Пюре становить 705 кв. м, асортимент складає близько 3000 SKU.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Два роки тому Таврія В відкрила перший супермаркет низьких цін Пюре, запропонувавши мешканцям Південного регіону України можливість робити покупки в економічному форматі. З того часу магазини Пюре, які вдало працюють сьогодні в Одесі, Миколаєві, Білгороді-Дністровському, Нікополі, Подільску продемонстрували сталий розвиток та отримали визнання серед покупців, що хочуть бути максимально раціональними та прагнуть обирати якісні товари за вигідною ціною. Саме внаслідок раціоналізації споживання дискаунтери дуже популярні, наприклад, у Європі. Привабливі ціни формуються за рахунок впровадження більш ефективної операційної моделі, скороченні власних витрат та  зменшення націнки на товар.

Новий магазин низьких цін Пюре у Подільску, що вдало розташований у центрі міста, відрізняється простим та сучасним дизайном, широкими проходами, великими цінниками, збільшеною викладкою товарів з використанням SRP-упаковки, яка дозволяє персоналу в умовах високого попиту мінімізувати час на обробку товарів та оперативно заповнити полиці у торговельному залі.

У відділах «Овочі та фрукти», «Свіже м’ясо», «Гастрономія», «Риба, морепродукти», «Заморожені напівфабрикати», «Сири, ковбаси», «Чай», «Снеки», «Кондитерські вироби», «Бакалійні та консервовані товари», «Алкогольні, безалкогольні напої», «Господарські товари», «Посуд», «Текстиль», «Автоаксесуари», «Корм для тварин», «Паперова продукція», «Побутова хімія», «Засоби для догляду за собою» представлені більш ніж три тисячі найменувань товарів food та non-food, що найбільш затребувані у покупців. В загальному асортименті має перевагу продукція регіональних виробників, а також товари власного імпорту.

Особливістю нового супермаркету Пюре у Подільску є широкий асортимент продуктів категорії fresh, асортимент яких складають свіжі, сезонні овочі та фрукти, а також свіже м’ясо від українських виробників – покупцям пропонується великий вибір свинини, телятини, м’яса птиці на вагу. Свіжий хліб та хлібобулочні вироби представлені переважно продукцією місцевих виробників.

Важливо, що у кожному регіоні присутності компанія Таврія В прагне забезпечити у власних торговельних об’єктах максимальну кількість продукції саме локальних постачальників. Фахівці відділу закупок та продажу зацікавлені в максимальному розширенні співробітництва та готові розглядати нові пропозиції щодо взаємодії з постачальниками та виробниками.

Рівень взаємодії настільки високий, що у межах співробітництва українські виробники спеціально розробляють для мережі Пюре нові бренди та асортименту лінійку. Це стосується, зокрема, сегменту товарів по догляду за собою, а також побутової хімії та паперової продукції. Наприклад, високу оцінку покупців отримала продукція під торговельними марками Pink та Tex. Тісна взаємодія надає місцевим підприємцям можливості збуту товару в регіонах присутності компанії. До того ж саме стабільний попит з боку мережі Пюре дозволяє українським  виробникам роздивитися перспективу, наростити потужності та збільшити обсяги продукції.

Новий, сучасний магазин Пюре «крокової доступності» у Подільску на вулиці Соборна, 192 А, який демонструє принципово новий рівень співвідношення ціни та якості буде цікавим як для роздрібних покупців, що хочуть отримувати більше у межах свого бюджету, так і для тих, хто купує товари оптом.

Для зручності покупців в супермаркеті відкрито кафе Baguetta Espresso Bar, що працює у форматі Street food caf?. Тут можна швидко та смачно перекусити: у меню представлені свіжі салати, гаряча випічка – чіабатта, сендвічі, круасани, багети, кондитерські вироби, тут же можна насолодитися свіжозвареною натуральною кавою. Для покупців, що поспішають, працює послуга tаkеway. У прикасовій зоні  розташовані також платіжні термінали.

На вимогу часу ритейл-команда Пюре поставила для себе нові завдання – подальший пошук нових, цікавих локацій та відкриття нових магазинів. Тому на мешканців Одеського регіону, які вважають для себе найважливішим найкраще співвідношення ціни та якості зовсім скоро чекає ще один супермаркет низьких цін.

 Довідка

 

Таврія В – група мультиформатних, технологічних та гнучких компаній, яка постійно поширює нові напрямки своєї діяльності та диверсифікує традиційні формати роздрібної торгівлі. Більш ніж тридцять років Таврія В вдало керує великим роздрібним бізнесом у межах мультиформатної моделі. Так, сьогодні у портфелі групи компаній Таврія В більш ніж сто тридцять супермаркетів та торговельних центрів: однойменна мережа супермаркетів у різних регіонах України, делікатес-маркети Космос, мережа drogerie&beauty Блиск&Відро, мережа супермаркетів низьких цін Пюре, мережа кафе швидкого харчування Т Спрінт, мережа Bagetta Espresso Bar, що працює у форматі Street food cafe,  ресторани VIP класу, цехи з виробництва м’ясних, рибних напівфабрикатів, кондитерські, кулінарні цехи, пекарні, броварня, швейне та трикотажне виробництво, підрозділи будівництва та девелопмента, великий логістичний центр, онлайн-супермаркет tavriav.ua, галерея luxury бутиків «Сади перемоги». Планується розвиток нових напрямків.