Сб. Апр 13th, 2024

Роздрібна мережа національного маркетплейса Алло продовжує розширюватися та впродовж ІІІ кварталу поповнилася п’ятьма новими магазинами форматів Алло, Алло МАХ та Алло Express, пише RAU. Також тривають роботи з оновлення та переформатування торгових точок: у липні-вересні Алло оновила 11 магазинів у Києві, Одесі, Миколаєві, Львові, Смілі, Новояворівську та Сокільниках.

Відкрито п’ять нових магазинів, серед яких Алло МАХ та другий Алло Express

В липні було відкрито нові магазини у Трускавці та Дрогобичі. 30 липня розпочав роботу другий Алло Express – точка видачі з’явилася у Києві, у ТРЦ Oasis на Оболонському проспекті, 47/42, поряд зі станцією метро «Героїв Дніпра». 20 серпня в Івано-Франківську на першому поверсі ТРЦ Veles відчинив двері для клієнтів флагманський Алло МАХ. Це перший магазин флагманського формату, який було відкрито від початку повномасштабної військової агресії. Також в Івано-Франківську відкрито новий магазин під брендом телеком-оператора.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

«Магазини мережі продовжують з’являтися у містах України. Ще кілька нових магазинів буде відкрито до кінця року, причому деякі – у містах, де нашого роздробу ще не було. Наші клієнти мають змогу вибрати нові пункти доставки онлайн-замовлень, щоб отримати товар якомога ближче до дому. Продовжуємо переформатовувати та оновлювати магазини, розширювати асортимент товарів. Тобто, робимо все, щоб клієнтам було зручно вибирати та купувати бажані товари», – зазначає Микола Астапов, директор із розвитку та форматів компанії Алло.

Відновлення роботи, переформатування та оновлення – 11 магазинів

У липні-вересні мережа оновила 11 магазинів у Києві, Одесі, Миколаєві, Львові, Смілі, Новояворівську та Сокільниках.

Впродовж третього кварталу було переформатовано єдиний магазин Алло у Смілі, на вул. Соборній, 91 Б, блок 4. Відновив роботу магазин в Миколаєві, на просп. Корабелів, 14 –  було відремонтовано приміщення, яке торік зазнало пошкоджень внаслідок бойових дій. 30 липня запрацював розширений магазин у Новояворівську, що на Львівщині.

Магазин, що знаходиться в Одесі, на площі Старосінній, 1, 2/3, оновили та переобладнали. В кінці серпня відкрилися після переформатування два магазини у столиці – на просп. Червоної калини, 43/2, та по вул. Андрія Малишка, 3 Д. Оновлено й магазин у Сокільниках на Львівщині. Також запрацював після оновлення магазин у Львові, у ТРЦ Victoria Gardens.

Відновив роботу магазин мережі у Києві, в ТЦ Ашан на вул. Здолбунівській, 17, а у вересні після переформатування запрацювали столичні магазини у ТЦ Дарниця на просп. Соборності, 1 А, та ТЦ DOMA center на вул. Будівельників, 40.

Мережа магазинів Алло наразі складається з 299 шоу-румів, що працюють у понад 100 українських містах.

Довідка

 

Алло – маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України.