Сб. Чер 15th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

З жовтня 2023 року мобільний додаток Алло остаточно відмовився від російськомовної версії, єдиною доступною мовою додатку для шопінгу є українська. Всі технічні роботи з підготовки бекенду та інтеграції у додаток нової логіки пошуку товарів та адрес доставки команда розробників завершила 29 вересня, пише RAU.

Влітку 2022 року значно зросла кількість замовлень товарів саме з україномовної версії додатку Алло – на 350% серед користувачів Android та на 150% серед користувачів iOS. Найактивніші користувачі – молоді українці віком 25-34, 35-44, 18-24 роки, які використовують чи перейшли на українську у побуті та тепер шукають товари українською. Додаток коректно реагуватиме на всі запити клієнтів Алло, адже пошукову видачу налаштовано так, що при російськомовному запиті клієнт знайде відповідні товари, але українською мовою.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Що змінилося у додатку Алло
  1. Встановити російськомовний інтерфейс додатку тепер неможливо: цю опцію заблоковано, а згодом вона зовсім зникне.
  2. Ті клієнти, хто таки спробує змінити мовні налаштування, побачать банер «Все буде Україна! Мова має значення. Підтримуємо рідну. Спілкуймося українською».
  3. Результати пошукової видачі товарів видаватимуться українською мовою, навіть якщо користувач шукав щось російською, наприклад, «наушники».
  4. Також під час пошуку та вибору адреси доставки клієнти бачитимуть перелік та адреси магазинів Алло, Алло Мах та Алло Express українською, навіть якщо запит був російською.
  5. Те саме відбуватиметься й під час вибору місця знаходження клієнта у профілі користувача.
  6. Щоб мати виключно український інтерфейс, користувачам Алло слід оновити додаток. А от нові користувачі вже завантажуватимуть додаток з Google App Store чи AppStore повністю україномовний.

«У березні 2023 року кількість замовлень з української версії додатку збільшилася у кілька разів, а вже влітку та у вересні 85% замовлень надходило саме з української версії. Команда інтегрувала нову логіку пошуку, яка знайде товари при будь-якому запиті, але дуже просимо наших клієнтів шукати товари саме українською. З літа Алло у соціальних мережах мотивує українців робити україномовні запити, пропонуючи коректні еквіваленти до знайомих слів у спільному освітньому проєкті  #шукай_українською: повербанк, пательня, відпарювач тощо. Отже, це очікуваний тренд в усьому e-commerce», – розповідає директор з цифрових технологій Алло Максим Веденєєв.

Додаток Алло працює з 2016 року, це мобільна версія маркетплейсу з товарами Алло та партнерів. За весь час користувачі завантажили додаток Алло понад шість млн разів. У ньому можна дізнатися про акції, знижки, найвигідніші пропозиції та отримати спеціальні знижки при купівлі товарів, крім того, є зручні фільтри для легкого пошуку потрібних товарів.

Алло підтримує цифрову українізацію клієнтів та споживання ними україномовного контенту. Щоб бачити більше україномовного контенту у пошуковій видачі, слід змінити системні налаштування смартфона чи планшета та вибрати українську мову. Також українську бажано виставити й у налаштуваннях облікового запису Google – пошукові системи реагують на такі дані. Алло звертається до інших компаній, пропонуючи долучитися до цифрової українізації та повністю перейти на українську мову – спочатку у власних додатках, а з часом і на сайтах.

Довідка

 

Алло – надійний маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України.

allo.ua – тицяй що хочеш!