Сб. Чер 15th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

«Фонд Маша» відкриває новий напрям роботи з профорієнтації жінок та проводить безпекові тренінги для дівчат-підлітків

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Після того, як фонд допомагає жінкам відновити психічне здоров’я, переходять до наступного кроку — реалізації їх у суспільстві. Першим проєктом напряму стане серія воркшопів, де українки зможуть отримати необхідні знання та навички для пошуку роботи. У листопаді стартує перший проєкт напряму — серія практичних занять з профорієнтації для жінок, які вимушені були змінити місце проживання; які повернулися з-за кордону чи планують повернутися в Україну та знаходяться у пошуку роботи або бажають змінити свою професію. Лекції будуть проходити з листопада 2023 по березень 2024 в онлайн та офлайн форматі.

Вже більше року тренерки та тренери і психологині та психологи проєкту «Смілива» від фонду
навчають дівчат-підлітків фізичної та психологічної самооборони. Програма складається з 12 тренувань
і 5 зустрічей з психологами. За рік у Києві її пройшли 128 дівчат. І тепер, за підтримки Дитячого фонду
ООН (ЮНІСЕФ), програма йде в регіони. Буде проведено 255 онлайн/офлайн безпекових тренінгів.

Програма безкоштовного відпочинку військових

На курортах Шарм-еш-Шейха і Хургади в Єгипті відпочили понад 500 захисників та захисниць України. Це результат програми, яку ініціював і розвиває український туроператор Join UP! спільно з командуванням різних структур Органів безпеки та Сил оборони України. Загалом протягом літа-осені 2023 року на відпочинок відправились 13 груп військовослужбовців із різних структур Сил безпеки й оборони України. У найближчий час ще близько 80 військових візьмуть участь у програмі, яка триватиме і надалі. Туроператор повністю забезпечує трансфер до аеропорту, авіапереліт та проживання в готелі в Єгипті.

Зоопатруль, Фора та provid : добра кава на мільйон

Мережа супермаркетів «Фора» взялася допомогти зібрати кошти на старт будівництва багатофункціонального центру для тварин ГО «Зоопатруль». Агентство provid, спільно з клієнтом розробляли ідею механіки та рекламної кампанії на підтримку цього збору. Яскраві макети з тваринами у дружній і легкій манері запрошували на каву та чітко доносили просту механіку: 1 кава — 1 грн на допомогу тваринам. З банерів у диджиталі, постів у соцмережах, роликів у метро неподалік магазинів, постерів на вході чотирилапі українці запрошували на добру (в усіх сенсах) каву до Фори. За два місяці кампанії було зібрано 1 055 831 грн.

Проєкт для допомоги війську: DevOps-курси за донати

Стартує набір слухачів до нового, вже четвертого потоку онлайн-курсу з DevOps-практик в обмін на донати для війська. Курс допомагає підготувати кваліфікованих фахівців в галузі розробки та сприяє розвитку українського ІТ-сектора. Усі внески від слухачів курсу спрямовуються до громадської організації Демократична Сокира, яка витрачає їх на допомогу ЗСУ. Наразі завдяки тим, хто вже допоміг поширити інформацію про проєкт «Навчайся за донат», зібрано понад 3,5 мільйони гривень, на які придбано авто, квадрокоптери, біноклі, засоби амуніції та елементи одягу, медикаменти та ще багато іншого. Із середини 2022 року близько 200 слухачів, серед яких — 48 військовослужбовців, стали учасниками трьох попередніх потоків курсів. Навчання починається вже 28 жовтня.

У Бучанському районі відкриють безкоштовний сімейний центр ментального благополуччя

Благодійний фонд “Твоя опора” запускає діяльність безкоштовного Сімейного центру ментального благополуччя у селищі Ворзель (Бучанський район). Фахівці центру допомагатимуть дітям та їхнім сім’ям з вразливих та малозабезпечених категорій долати психологічні наслідки війни, зміцнювати психологічну стійкість, забезпечувати їм ментальне відновлення та гармонійний розвиток. На майже 500 квадратних метрах будуть розташовані 7 зон для психологічного розвантаження, творчості та спорту, ігрового й сенсорно-моторного розвитку, консультацій та занять з логопедами, психологами, дефектологами тощо. У безпечному укритті, працюватиме унікальна сенсорна кімната для психологічної реабілітації дітей. Центр ментального благополуччя — відкриється до кінця 2023 року. Нині у закладі завершують ремонтні роботи, закуповують меблі та обладнання. Це стало можливим завдяки допомозі партнерів та небайдужих українців.

Запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для літніх людей

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для людей літнього віку. Студенти віком від 60 років зможуть опанувати мову «з нуля» завдяки спеціально розробленій програмі навчання. Усі заняття проходитимуть на базі онлайн-платформи освітньої мережі. Долучитися до онлайн-курсу можуть українці та українки віком від 60 років з будь-якого населеного пункту.