Сб. Дек 9th, 2023

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло дві провідні харчові корпорації PepsiCo і Mars до переліку міжнародних спонсорів війни через продовження ведення діяльності на території рф, пише Інтерфакс-Україна.

Як повідомило НАЗК у п’ятницю, попри заяви про скорочення свого бізнесу, припинення рекламної діяльності та виробництва своєї продукції, компанії продовжують працювати в росії, сплачуючи податки та підтримуючи економіку агресора. Крім збільшення своїх доходів у рф у перший рік повномасштабного вторгнення, обидві компанії активно шукають нових співробітників у росії.

За інформацією зі ЗМІ, продукцію однієї з компаній було знайдено в харчових пайках російських солдатів, уточнили в НАЗК.

«Спробуй обидві та виріши. На чиєму боці ти? Саме так звучить слоган одного з брендів компанії, яка виробляє солодощі та продовжує працювати в рф», — написало НАЗК у телеграм-каналі й додало, що, ймовірно, виробники Lay’s, Pepsi, Sandora, Snickers, M&M’s, Twix, Mirinda та багатьох інших відомих брендів солодощів, чипсів та солодких напоїв «самі не вибрали, підтримують вони агресію та авторитаризм або займають позицію соціально відповідального бізнесу».