Сб. Дек 9th, 2023

Мережа Комп‘ютерний Всесвіт продовжує розширювати свою географію та відчиняти двері нових магазинів. Нещодавно компанія додала до свого портфеля ще два об’єкти: у Дрогобичі та Трускавці (Львівська обл.), пише RAU.

Торгові точки традиційно розташовані в центральній частині міста та запрошують відвідувачів за адресами:

  • м. Трускавець, вул. Стебницька, 43 А (ТЦ Вектор);
  • м. Дрогобич, вул. Володимира Великого, 1 Р (ТЦ Park).

У нових магазинах ключовий акцент припадає на розширений асортимент, повний спектр послуг та відкриту викладку для максимальної зручності. Якщо ж клієнтові не вдається знайти бажаного товару – продавці-консультанти допоможуть обрати й замовити його у інтернет-магазині компанії, що налічує понад 100 000 найменувань. Тут вибір не обмежується гаджетами, побутовою технікою чи електротранспортом, адже можна замовити товари для дому та саду, автотовари, інструменти, тактичне спорядження та багато іншого. Доставка замовленого товару в магазин – безкоштовна.

Довідка

Комп’ютерний Всесвіт працює на ринку 21 рік та налічує понад 80 діючих магазинів. Це одна з найбільших мереж, що займається роздрібною торгівлею комп’ютерною, мобільною технікою та і аксесуарами, а також надає повний спектр супутніх послуг.