Сб. Кві 20th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Компанія Mastercard у партнерстві з Київ Цифровий та iPay.ua реалізують спільну кампанію для популяризації безготівкових розрахунків. У рамках кампанії користувачі мають можливість отримати безкоштовну цифрову транспортну карту у застосунку Київ Цифровий та 500 000 безкоштовних поїздок: кожен новий користувач цифрової транспортної карти отримає п’ять безкоштовних поїздок у рамках кампанії. 

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

«Продовжуємо розвивати і вдосконалювати міські сервіси разом з провідними компаніями світу. Дякую за якісну взаємодію. Користуйтесь і залишайте фідбек!», — прокоментував керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Для участі в кампанії необхідно придбати цифрову транспортну карту у застосунку Київ Цифровий, оплативши покупку карткою Mastercard будь-якого українського банку. При цьому, вартість цифрової транспортної карти буде становити 1 грн замість 40 грн.

Після оплати цифрова карта автоматично прив’язується до банківської картки у Apple чи Google Wallet і до пристрою, з якого здійснили оплату. Цифрова карта буде працювати лише на тому смартфоні, з якої її придбали. Щоби скористатися безкоштовною поїздкою, необхідно піднести смартфон з банківською карткою, якою була оплачена цифрова транспортна карта, до валідатора у громадському наземному транспорті – і поїздка автоматично буде підтверджена. Кампанія триватиме протягом двох місяців, до 4 листопада 2023 року

«Ми в Mastercard щодня працюємо над тим, аби розвивати культуру безготівкових оплат в міській інфраструктурі, зокрема у громадському транспорті де швидкість, зручність і безпека платежів особливо важливі. Ми раді сьогодні представити нашим користувачам ще одну можливість оплачувати проїзд безготівково, а крім того винагородити їх за cashless-вибір», — підкреслює Юрій Батхін, віцепрезидент з розвитку бізнесу Mastercard в Україні та Молдові. 

«Ми раді бути партнерами КМДА та Mastercard у додатку Київ Цифровий, та спільно організувати зручну можливість отримати цифрову транспортну карту, що збільшить кількість безпечних безготівкових розрахунків у нашому місті», — зазначив Олег Самбольський, директор ТОВ «Універсальний дата центр» ТМ iPay.ua.

Цифрова транспортна карта — це можливість оплачувати проїзд банківською карткою, не втрачаючи знижок або зручних тарифів вашого проїзного. Придбати її можна в застосунку Київ Цифровий у розділі «Транспортна карта» зі швидкого доступу на головному екрані або натиснути «К» ? «Транспортна карта».

Київ Цифровий — застосунок, що об’єднує головні міські сервіси та понад два мільйони користувачів. Оновлену версію Київ Цифровий можна завантажити у App Store і Google Play.

Про Mastercard (NYSE: MA)

Mastercard – глобальна технологічна компанія в галузі платежів. Наша місія – забезпечуючи безпечні, прості, технологічні та доступні транзакції, розвивати та зміцнювати цифрову економіку, яка надає переваги усім та всюди. Використовуючи захищені дані та мережі, створюючи партнерства та спираючись на те, що надихає, ми надаємо інновації та рішення, які допомагають людям, фінансовим інститутам, урядам та бізнесу реалізовувати їхній найбільший потенціал. Наша культура та все, що ми робимо всередині та поза межами компанії, визначається у відповідності з коефіцієнтом добропорядності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж у 210 країнах та територіях і створюємо стійкий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх. www.mastercard.com