Чт. Ноя 30th, 2023

LOKO, доставка продуктів та страв з ресторанів  продовжує розширювати географію роботи. Тернопіль став четвертим містом, де можна замовити відбірні продукти та улюблені страви з доставкою за хвилини за приємною ціною.  До цього LOKO почало працювати у Києві, Чернігові та окремих районах Одеси.

Користуватися LOKO просто та зручно: сервіс інтегрований в застосунок “Сільпо”. Щоб зробити замовлення, потрібно перейти до розділу Доставка LOKO на головному екрані.

За допомогою LOKO можна замовити або їжу з улюблених ресторанів поруч, або відбірний асортимент продуктів. Або і те та інше в одному замовленні, не доплачуючи за другу доставку.

Доставляють замовлення кур’єри протягом 25 хвилин. Оплачувати доставку можна онлайн у мобільному застосунку. Для замовлень від 200 грн ще й безкоштовна  доставка. На перші три замовлення діє знижка 100 гривень. А для всіх гостей “Сільпо”, що мають карту «Власного Рахунку» діє бонусна пропозиція, за якою ви отримаєте х4 балів за кожне замовлення у LOKO.

Довідка

 

LOKO — це швидка доставка товарів, продуктів та готових страв, що прийшла на зміну експрес-доставці від “Сільпо”. Швидкість доставки забезпечується невеликою зоною покриття — до складу кожної такої зони входить один даркстор та ресторани, які знаходяться поруч. Кур’єри доставки закріплені за певною зоною, тому не витрачають зайвий час на блукання містом. LOKO інтегровано в застосунок “Сільпо”.

 

LOKO сьогодні охоплює 80% Києва, має 11 дарксторів у столиці та понад 300 ресторанів-партнерів. У асортименті понад 2500 товарів. Середній час доставки – 23 хвилини.