Сб. Дек 9th, 2023

До Херсону та Слов’янська повертається мережа магазинів інструментів Dnipro-M, повідомляє УРТЦ.

Перша точка у Херсоні відкрилась на вулиці Херсонської гвардійської дивізії, а у Слов’янську, що на Донеччині, салон відкрив партнер-франчайзі мережі на вулиці Лозановича.

У просторах містяни можуть знайти мережевий і акумуляторний інструмент, генератори, зварювальне обладнання, ручний інструмент, садово-паркову техніку, тощо.

Власники мережі зазначають, що повернутися до Херсону було справою принципу та питанням підтримки людей, які попри все залишаються жити у місті.

Ми це все прекрасно розуміємо, тому прийняли рішення відкрити магазин у Херсоні – одночасно з цим, ми розуміємо і важливість можливості купити необхідні у господарстві інструменти, – кажуть у прес-службі мережі.

З огляду на ситуацію у Слов’янську, масових заходів з нагоди відкриття не проводитимуть, адже безпека покупців та співробітників — найголовніше, додали у прес-службі мережі.

Dnipro-M за кордоном

У квітні 2023 року в Польщі відкрився перший магазин електроінструментів української мережі Dnipro-M. Точка запрацювала в місті Вроцлав.

Це було лише перше відкриття компанії за кордоном. У Dnipro-M зазначили, що до кінця цього року планується відкрити 120 салонів у різних країнах Євросоюзу та запустити інтернет-магазин.

Так, нові салони почали з’являтися у чеській Празі, литовському Вільнюсі, словацькому Брно та столиці Польщі Варшаві.

В Україні монобрендова мережа електроінструменту та садово-паркової техніки має понад 470 магазинів у 220 містах та обслуговує понад 2 млн клієнтів.