Ср. Дек 6th, 2023

Невеликий, але з функціональним дизайном заклад, який акцентує увагу на зручності та якісному обслуговуванні місцевих мешканців та гостей Одеси, розташувався на вул. Троїцька 12.

Як повідомили RAU в пресслужбі компанії, загальна площа магазину – 130 кв. м, з яких 95 кв. м припадають на торговий зал. У магазині представлені усі категорії товарів — від першокласної кави до хот-догів та свіжих фруктів, а також різноманіття харчових продуктів та напоїв.

В міні-маркеті, знаходиться один касовий апарат готовий забезпечити швидке та ефективне обслуговування гостей. Штат магазину – шість співробітників. Графік роботи — з 8:00 ранку до 10:00 вечора, без вихідних.

“Ми віримо, що обмежений простір може стати перевагою, адже він дозволяє  зосередитися на максимальному задоволенні потреб наших гостей”, – йдеться у повідомленні.

Довідка

Торгова мережа Копiйка була створена у 2001 році в Одесі. Компанія об’єднує 99 магазинів двох форматів — універсами та мінімаркети. Мережа представлена на півдні України. Велика частина магазинів знаходиться в Одесі та Одеській області. У компанії працює понад 4000 осіб.