Пн. Чер 24th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Компанія Glovo разом із фандрейзинговою платформою UNITED24 розпочинають ініціативу «Delivering safe future» / «Доставка безпечного майбутнього». Мета — зібрати кошти на спеціальні автомобілі для доставлення працівників і обладнання до місць виявлення вибухонебезпечних предметів та розмінування.  

Ініціатива стартує 24 серпня — у День Незалежності України. Цього дня в Іспанії на головному екрані застосунку Glovo з’явиться спеціальний благодійний бабл, у якому користувачі зможуть привітати Україну, переказавши кошти UNITED24. Перший етап ініціативи триватиме 3 дні й охопить 15 найбільших міст Іспанії. У Glovo вирішили розпочати з країни, де була заснована компанія, а потім поширити цю кампанію на інші країни присутності — щомісяця з 24-го по 26-те число активовувати бабл і збирати кошти на гуманітарне розмінування України.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

«Ми в Glovo відчуваємо глибоку повагу та зберігаємо відданість народу України — нашим користувачам, партнерам, кур’єрам і команді. Продовжуючи інвестувати в Україну, ми також систематично підтримуємо соціальні ініціативи для її відбудови та розвитку, оскільки усвідомлюємо свою роль як відповідального бізнесу, який працює тут майже 5 років. Сьогодні ми робимо ще один важливий крок — розпочинаємо співпрацю з UNITED24, щоб збирати кошти на автомобілі для розмінування. Це об?єднання зусиль підкреслює наше спільне прагнення сприяти безпечному майбутньому в Україні, яка має величезне значення для Glovo», — прокоментував Саша Мішо, співзасновник Glovo.

«Україна увійшла до списку найбільш забруднених країн світу. За оцінками спеціалістів ДСНС загальна площа замінованих територій становить 30%, на розмінування якої знадобиться більше ніж 700 років. Ми цінуємо підтримку тих, хто допомагає максимально скоротити цей термін. Розмінування є надзвичайно важливим етапом на шляху до відновлення мирного життя українців. Кожна знешкоджена міна — це чиєсь врятоване життя», — прокоментував Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України. 

У березні 2022 року компанія Glovo створила в застосунку благодійний бабл «Допоможи Україні», у якому користувачі могли донатити перевіреним благодійним фондам та організаціям. Разом із користувачами вдалось зібрати понад 10 млн грн для фонду «Повернись живим». Крім того, Glovo спільно з «Повернись живим», партнерами і клієнтами зібрали 700 тис. грн на 18 комплектів саперів і 18 металошукачів для розмінування деокупованих територій. 

Наприкінці 2022 року Glovo створив фонд Impact Fund, який поповнюється з частини прибутків від кожного замовлення. Упродовж 2023 року з коштів фонду Україна отримає 7,5 млн гривень на допомогу МСБ, неприбутковим організаціям та на соціальні ініціативи.  

Про компанію Glovo 

Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1500 містах у 25 країнах світу у Європі, Центральній Азії та Африці. Щомісяця в усьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн активних клієнтів, замовлення доставляють понад 70 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 150 тис. 

В Україні Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року і наразі представлений у 35 містах. Переглянути детальний перелік міст, де працює сервіс Glovo, можна за посиланням: https://glovoapp.com/ua/uk/map/mista 

Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/

Про UNITED24

Ініційована Президентом України фандрейзингова платформа та основне вікно збору пожертв на підтримку України. За понад рік роботи фандрейзингової платформи UNITED24 завдяки пожертвам з більш ніж 110 країн зібрано понад 456 000 000 доларів. Серед амбасадорів UNITED24 — співачка та акторка Барбра Стрейзанд, американські актори Марк Гемілл, Лієв Шрайбер і Саша Коллінз, акторки Кетрін Винник та Іванна Сахно, гурт Imagine Dragons, артдиректор Balenciaga Демна, режисер Мішель Азанавічус, астронавт Скотт Келлі, історик Тімоті Снайдер, британський підприємець Річард Бренсон, кантрі-співак Бред Пейслі, британський мандрівник Беар Гріллз, філософ та економіст Френсіс Фукуяма, нобелівські лауреати Пол Нерс, Едвард Мозер та Мей-Бритт Мозер, видатні українські спортсмени Андрій Шевченко, Еліна Світоліна, Олександр Усик і Олександр Зінченко.