Пн. Чер 24th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

BetterMe та Esper for Ukraine об’єднали зусилля для протезування військового

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

BetterMe об’єдналися з Esper for Ukraine, аби зібрати кошти на протезування українського військового, який втратив кінцівку внаслідок бойової травми. У рамках ініціативи, BetterMe створили нові благодійні спортивні костюми, увесь прибуток від продажу яких буде передано Esper for Ukraine для встановлення українському військовому біонічної руки Esper Hand.

У рамках благодійного проєкту Ощадбанку та Visa «Подаруйте укриття дітям» у шосткинській школі №6 відкрили оновлене укриття

Школа в Шостці стала першою, чиє укриття було відновлено в межах кампанії «Подаруйте укриття дітям», у якій 1 гривня з кожної транзакції з карткою Visa від Ощадбанку на суму понад 50 грн була направлена на реалізацію проєкту. Зібрані кошти дали можливість здійснити капітальне оновлення укриття – завдяки прoєкту приміщення сталo придатним для того, аби там знахoдитись. Будівельні та інфраструктурні роботи включали ремонт фундаменту, ґрунтовне оновлення інженерних комунікацій, реконструкцію санвузлів та встановлення нових меблів.

«Оберіг України»: ведучі групи 1+1 media доєдналися до благодійного проєкту олімпійського чемпіона Олега Верняєва

17 серпня в ТРЦ Gulliver презентували благодійний проєкт чемпіона світу зі спортивної гімнастики Олега Верняєва під назвою «Оберіг України». Тут представили перші браслети-обереги, що містять 5 грамів вугілля, здобутого горняками на вугільних шахтах Донецької області, а також фотовиставку, обличчями якої стали українські зірки. 100% коштів від продажу оберегів підуть на придбання будинків для тимчасово переселених мешканців Донецької та Луганської областей. Придбати його можна за QR-кодом, що буде розміщений на світлинах учасників виставки, на офіційному сайті та у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver. Вартість одного браслету складає 799 грн.

MacPaw Foundation інвестує понад 1 мільйон гривень для навчання захисників України

MacPaw Foundation, благодійний фонд компанії MacPaw розпочав співпрацю з проєктом Victory Drones благодійного фонду Dignitas і надав понад 1 мільйон гривень на закупівлю техніки, необхідної для якісної підготовки операторів дронів, а саме: планшетів, рацій та блоків живлення до них, а також, безпосередньо FPV-дронів. У межах проєкту військові можуть комплексно навчатись управлінню дронами, підвищувати кваліфікацію, а також отримувати технічне забезпечення.

Гості магазинів «Фора» зібрали більше мільйона гривень на допомогу бездомним тваринам

Українці зібрали 1 055 831 грн під час акції «Добра кава», яку мережа магазинів «Фора» провела разом з ГО «Зоопатруль» та брендом Jacobs. Акція зі збору коштів тривала 2 місяці. Кошти використають на побудову комплексу, що складається з укриття для тварин притулку, котобудинку та реабілітаційного центру для тварин, що мають травми опорно-рухового апарату та важкі поранення. Наразі будівельні роботи успішно розпочато.

Українці отримають 500 грн компенсації на купівлю необхідних ліків

На покриття вартості ліків і їх доставки українцям, які постраждали від війни і не мають змоги придбати необхідні ліки самостійно DEG-Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbh («DEG») у підтримці з
Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини («BMZ») виділили 28 млн грн. Можна отримати компенсацію у половину вартості медикаментів, замовлених через застосунок Liki24. Максимальна сума компенсації на даний момент – 500 грн, які можна витратити на одне або декілька замовлень.