Сб. Апр 13th, 2024

Arricano презентувала у своєму київському ТРК Проспект 1st stylish stage – fashion-вітрину всередині торговельного комплексу, в якій будуть експонуватися товари брендів-орендарів, пише RAU.

На відміну від класичної вітрини – за склом – у ТРК Проспект експозиція актуальних товарів розташована в центральному атріумі з можливістю огляду на 360 градусів. Товари різних брендів об’єднані тематичною сезонною концепцією з використанням елементів декору та світла, обраним стилем представленого одягу та аксесуарів, не маскуючи індивідуальність, автентичність виробів ритейлерів.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

1st stylish stage є платформою прямого емоційного контакту цільової аудиторії з брендом, а також додатковою точкою взаємодії клієнтів безпосередньо з товарами орендаря. На fashion-вітрині презентуються актуальні образи, зібрані з колекцій, що представлені в асортименті магазинів ТРК, враховуючи філософію кожного бренду, модні тенденції, доцільність запиту портрета цільового споживача та комерційну складову для ритейлерів.

“Для орендарів це додаткова можливість прояву бренду, підсилення презентації сезонних кампаній та спеціальних або лімітованих капсул колекцій; шанс продемонструвати іміджеві товари з інноваційними унікальними особливостями, а також вироби, що формують ДНК бренду, та товари з високою маржинальністю; інструмент, аби привернути увагу до своїх магазинів у ТРК, стимулюючи товарообіг та клієнтську лояльність.

Для відвідувачів 1st stylish stage – це проєкт, покликаний надихати на покупки, транслювати альтернативний погляд стиліста на комбінації різних предметів гардероба з міксу брендів, ділитися must have виробами та речами-хедлайнерами сезону, підкреслюючи актуальність, доступність, універсальність та практичність товарів із асортименту магазинів”, – наголосила директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова.

До першої експозиції увійшли сім стильних й актуальних літніх образів від Springfield та women’secret. Усі образи створив провідний український дизайнер одягу Кирило Харитонцев із врахуванням потреб та очікувань  різних сегментів цільової аудиторії ТРК Проспект. Стиліст підібрав чоловічі та жіночі образи для різного приводу, ритму та стилю життя, щоб кожен міг обрати для себе новий амбітний або традиційний образ. Одяг та аксесуари, які представлені на 1st stylish stage, доступні у магазинах Springfield та women’secret на першому поверсі ТРК Проспект.

“У чому особливість спецпроекту1st stylish stage? Це концептуальний простір гармонійної синергії брендів, представлених у ТРК, з метою фокусування уваги відвідувачів на окремих товарах та покращенні клієнтського досвіду. Креативний підхід у створенні образів, нетривіальне прочитання знайомих брендів, комбіноване освітлення в поєднанні з м’якими біонічними формами елементів декору в 1st stylish stage привертає та концентрує увагу гостей торговельного комплексу, мотивує та спонукає клієнтів до раціональної покупки, створюючи позитивний настрій та особливі відчуття від шопінгу”, – зауважив бренд-менеджер Arricano Сергій Шалаєв.

1st stylish stage є новим довгостроковим проєктом ТРК Проспект й передбачає регулярне оновлення всіх категорій товарів, які є частиною фешн-експозиції.