Ср. Дек 6th, 2023

ТРЦ Korona розташований в історичному центрі Ужгорода поміж найбільш інтенсивних пішохідних потоків. Це  3-поверховий проєкт загальною площею 14 000 кв. м та орендною 10 500 кв. м. В об’єкті буде представлено понад 75 мережевих міжнародних і національних операторів, присутніх на ринку України, пише RAU.

Запуск ТРЦ відбуватиметься в декілька етапів: восени 2023 року відкриється перша черга, навесні 2024 року планується повна реалізація проєкту. Нагадаємо, що відкриття торговельно-розважального центру Korona неодноразово переносилося. Так, перша заявлена дата початку роботу ТРЦ – ще IV квартал 2017 року. Однак після бадьорого старту проєкту будівництво об’єкта на тривалий час було заморожено без пояснення причин.

«Зараз чимало мережевих операторів приглядаються до західних областей України. Для них це не лише спосіб розширити географію свого бізнесу, а й можливість відкритись у найбезпечніших областях країни. Варто зауважити, що в Ужгороді з моменту повномасштабного вторгнення не запроваджували комендантську годину й місто не зазнавало ракетних обстрілів», – прокоментував провідний експерт Colliers Ukraine у сегменті торговельної нерухомості Ігор Заболоцький.