Чт. Ноя 30th, 2023

Між відкриттями першого мультимаркету Аврора у Полтаві та тисячного в Івано-Франківську промайнуло 12 років. Магазин знаходиться за адресою вул. Тролейбусна, 4 А.

Про це RAU повідомила пресслужба мережі. “Увесь цей час мережа невпинно розвивалася та розширювала свої горизонти, аби кожен українець міг ощадливо купувати потрібні речі у рідному місті чи містечку”, – говорять в компанії.

Знакова для всієї команди Аврора подія відбулась 24 червня. На захід завітав генеральний директор мережі мультимаркетів Тарас Панасенко, який символічно здійснив першу покупку.

За роки роботи компанії вона стала одним з найбільших постачальників товарів для дому українців в усіх куточках країни. Особливо розвитку Аврора сприяли інвестиції американського фонду Horizon Capital у 2021 році. “Ми розуміємо, що зараз як ніколи важливо масштабувати мережу, щоб забезпечувати людей якісною продукцією за доступними цінами, і Аврора в цьому — номер один!” – зазначив Тарас Панасенко.

З нагоди відкриття 1000-го закладу Аврора в Івано-Франківську всіх його відвідувачів пригощали солодкою ватою. На додаток гості нового магазину отримали 1000 подарунків і на всіх покупців чекають знижки до 50% на 1000 товарів.

Також у мережі зараз діє благодійна акція, в рамках якої при купівлі обраних товарів 5% від їх вартості буде перераховано на дрони для Національної гвардії України. Аврора активно бере участь в різних благодійних ініціативах. Це вже третя благодійна акція, яку реалізує команда Аврора разом з благодійними фондами і, як запевняє співзасновник компанії, точно не остання. “Щоб кожного дня наближати нашу перемогу”, – говорить він.

“Невпинна підтримка населення від Аврора виливається в благодійні ініціативи, акційні пропозиції та інші активності. Мережа мультимаркетів — відповідальний бізнес, який працює в інтересах українців. Тож, хоча 1000-й магазин є вагомим досягненням, компанія має ще багато амбітних цілей щодо розширення мережі та покращення сервісу. Зокрема — щоб понад 90% українців мали вільний доступ до маркетів мережі”, – додали в компанії.

Незабаром компанія відкриє нові магазини мережі, також готова до відкриттів на повернених Україною територіях.