Сб. Апр 13th, 2024

Національний маркетплейс АЛЛО проаналізував реакцію клієнтів на прем’єру фільму Barbie та динаміку продажів популярної ляльки на платформі.

Результатами із УРТЦ поділились у пресслужбі компанії.

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Лялька Barbie завжди була популярною і користувалася стабільним попитом серед клієнтів на allo.ua, проте напередодні прем’єри онлайн-трафік на картки товарів з серії Barbie зріс утричі, порівняно з середнім аналогічним трафіком влітку.

Після прем’єри спостерігається подальше зростання пошукового трафіку, відзначають у компанії. Зазвичай попит на персонажів фільмів та мультфільмів зростає впродовж 1-2 тижнів після прем’єри, тож в компанії очікують на зростання продажів дещо пізніше, адже фільм вийшов на великі екрани в Україні лише 21 липня 2023 року.

Продавцем ляльок та аксесуарів серії Barbie є не лише компанія АЛЛО, а й партнери-мерчанти маркетплейсу.

Топ-5 найпопулярніших моделей Barbie на маркетплейсі:

  1. Лялька Barbie «Сяючий хвостик», серія ляльок Дрімтопія.
  2. Ігровий набір Barbie СПА-салон.
  3. Лялька Barbie у довгій райдужній сукні, серія ляльок Barbie Extra.
  4.  Лялька Barbie «Поп-зірка», серія ляльок «Я можу бути».
  5. Лялька Barbie з аксесуарами «Святкова вечірка», серія «Кольорове перевтілення».

Очевидно, що фільм вплинув на загальний тренд Barbiecore, а рожевий став найпопулярнішим кольором цього літа. Втім, клієнти АЛЛО поки не поспішають скуповувати ляльки Barbie для своїх дітей. По-перше, чимало жінок з дітьми досі перебувають за кордоном, а це значний сегмент наших клієнтів. По-друге, наближається сезон підготовки до школи, тож він, вочевидь, більш актуальний через анонсування повернення шкіл до офлайн-навчання. Очікувано, що під впливом фільму продажі Barbie та всього, з нею пов’язаного, зростуть наступного кварталу, – коментує категорійний менеджер департаменту іграшок маркетплейса АЛЛО Катерина Рижкова.

Зазвичай пік продажів іграшок, зокрема й ляльок Barbie, припадає на листопад-грудень, тобто на період «Чорної п’ятниці» та час придбання новорічних подарунків. В цей час продажі категорії зростають на 80%.