Сб. Апр 13th, 2024

Жінки-військові боронять нашу країну нарівні з чоловіками на всіх фронтах. Вони сміливі, незламні, багато роблять, щоб захистити красу України, але хочуть робити більше та приєдналися до лав військових-аеророзвідниць. На жаль, дронів критично не вистачає, а саме від них та вправних пілотів залежить життя на фронті і в тилу. 

Тому лінія магазинів EVA разом із фондом “Дігнітас” розпочинає проєкт “На захисті краси України”. Його мета – зібрати 8 000 000 гривень на навчання та забезпечення дронами й необхідним устаткуванням 100 аеророзвідниць Збройних Сил України. 

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

«У лавах української армії служать 60 тисяч жінок, які щодня справляються із важкою фізичною роботою та емоційним навантаженням. Вони потребують нашої підтримки, і словом, і ділом. Тому ми вирішили організувати цей збір, щоб дати їм можливість опанувати такі необхідні сьогодні дрони. Як нам розповіли партнери, один FPV-дрон – це мінімум 50 врятованих життів військових у найгарячіших точках фронту. Тобто, зібравши кошти на 100 таких апаратів, ми вже разом можемо врятувати щонайменше 5000 життів. Мені здається, кращої мотивації годі й шукати», – розповіла виконавча директорка ТОВ «РУШ» (лінія магазинів  EVA та EVA.UA) Ольга Шевченко.

Навчання аеророзвідниць триватиме 33 дні. Протягом цього часу військові працюватимуть із симулятором польотів, а після вдалого іспиту перейдуть до бойових FPV-дронів. Крім того, кожна аеророзвідниця навчиться швидко ремонтувати не тільки дрон, але й всю необхідну для роботи техніку, дізнається як отримувати дані для ураження ворога. 

«На війні там, де немає дронів, розхідним матеріалом стають люди. Але важливо не тільки забезпечувати військових дронами, а й постійно готувати нових кваліфікованих пілотів, саме тому навчання і забезпечення аеророзвідниць є нашим пріоритетом. Маємо берегти життя наших військових, воювати технікою, а не людьми», – прокоментувала  Люба Шипович, СЕО фонду “Дігнітас”

Захисники та захисниці України потребують підтримки.  Важливо, щоб якнайбільше людей дізнались про такий важливий збір, а його мета була досягнута якнайшвидше, і наші аеророзвідниці отримали все для того, аби боронити Україну. 

Нам є що захищати, тож долучайтесь. На касі будь-якого магазину EVA повідомте касиру про бажання підтримати проєкт «На захисті краси України» та назвіть будь-яку суму переказу від 1 гривні.  Бажану суму вашого добровільного внеску касир додасть до чека, а зібрані кошти EVA перерахує фонду «Дігнітас», що спрямує їх на підготовку та забезпечення для фронту 100 військових-аеророзвідниць. 

Долучитись до збору можна також, зробивши переказ на сайті  https://dignitas.fund/uk/drone-girls/.