Ср. Дек 6th, 2023

У мобільному додатку мережі супермаркет VARUS з’явилася нова функція — статистика витрат.

Про оновлення УРТЦ розповіли у пресслужбі ритейлера.

Відтепер користувачам доступна детальна історія покупок, а саме статистика витрат по різних категоріях. Можна дізнатись, скільки грошей було витрачено минулого місяця на фрукти чи іншу товарну категорію.

Мережа VARUS одна з перших серед торговельних мереж впровадила формат відображення витрат у мобільному додатку. Зазвичай цю практику використовують у банківських сервісах, але клієнти супермаркетів також хочуть розуміти динаміку своїх витрат та планувати бюджет на покупки, — каже Head of Digital VARUS Дмитро Воєвода.

Завдяки новій функції користувачі застосунку можуть не тільки дізнатись, які товари купують найчастіше, скільки коштів витрачають, а й за що їм нараховується найбільше бонусів.

Інтеграція чеків у мобільний банкінг

Раніше ми розповідали, що мережа супермаркетів VARUS оголосила про початок партнерства з monobank і інтеграцію чеків у мобільний банкінг.

VARUS реалізував відображення цифрових чеків у додатку monobank. Клієнти фінустанови після покупок у супермаркеті можуть отримувати цифрові чеки прямо в телефоні.

Всю інформацію про покупки можна перечитувати у будь-який зручний час. І ще одна причина, чому це важливо: цифрові чеки – це перший крок до того, щоб відмовитися від паперових та берегти навколишнє середовище.