Вс. Окт 1st, 2023

У Кривому Розі відкрився ресторан McDonald’s, розташований найближче до лінії фронту зі всіх закладів мережі. Про це повідомив голова міської військової адміністрації міста Олександр Вілкул, пише liga.net.

“У Кривому Розі відкрився McDonald’s. За 55 кілометрів від ворожих позицій. Ближче, ніж будь-де. Я вдячний, бо це ще один символ нормального мирного життя”, – написав Вілкул у соцмережах.

За його словами, рішення далося нелегко через суворі правила безпеки, встановлені мережею ресторанів McDonald’s в Україні.

На сайті компанії зазначено, що під час повітряної тривоги або за відсутності електроенергії ресторани припиняють роботу і всі відвідувачі повинні залишити заклади. Інформація про розташування найближчих укриттів вказана на вхідних дверях ресторанів. Після завершення тривоги або відновлення постачання електроенергії заклади відкриваються через деякий час.

З початку весни McDonald’s почав відновлювати роботу ресторанів у регіонах, які зазнають ворожих обстрілів. Наприкінці березня ресторани відкрилися в Одесі, у квітні – у Дніпрі, у травні – у Кременчуці та Полтаві.