Чт. Лип 18th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Корпорація FMC (NYSE: FMC), провідна світова агрохімічна наукова компанія, її дочірня компанія FMC Україна та Міністерство економіки України підписали Меморандум про співпрацю під час Ukraine Recovery Conference 2023 у Лондоні, Велика Британія. Сторони зобов’язуються продовжувати взаємодію з метою підтримки сприятливих умов для відновлення української економіки, з особливим акцентом на її аграрному секторі. Меморандум підписали Юлія Свириденко, Перший віце-прем’єр-міністр, Міністр економіки України, та Себастія Понс, віце-президент FMC, президент Європи, Близького Сходу та Африки.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Документ охоплює чотири основні сфери для посилення співпраці: продовольча безпека, інновації, безпека аграріїв, а також передача знань та розвиток потенціалу. FMC та Міністерство домовилися співпрацювати у відновленні української економіки шляхом: 

  • сприяння підвищенню продуктивності українського сільського господарства для забезпечення продовольчої безпеки; 
  • надання українським фермерам пріоритетного доступу до новітніх технологій захисту рослин, які максимізують продуктивність культур, таких як кукурудза, зернові та спеціальні культури; 
  • підтримки зусиль, спрямованих на те, щоб фермери могли безпечно відновити роботу на своїх землях; 
  • а також покращення знань, навичок та загального потенціалу сільськогосподарської робочої сили. Сюди входить співпраця з українськими академічними установами для підтримки реконструкції аграрного сектору та впровадження програм із забезпечення гендерної рівності в сільському господарстві.

Я надзвичайно пишаюся нашою довгостроковою підтримкою сільського господарства України. Сьогоднішня угода є важливою віхою, яка продовжує рух FMC вперед у підтримці виробництва продуктів харчування в Україні, – прокоментував Себастія Понс. – Здійснюючи довгострокові технологічні інвестиції в країну, ми не лише підтримуємо зростання українського аграрного сектору, але й сприяємо зміцненню продовольчої безпеки в Україні та в усьому світі. Крім того, FMC надзвичайно пишається нашою співпрацею з The HALO Trust та його роботою з розмінування фермерських господарств і громад на деокупованих та прифронтових територіях України, що сприяє підвищенню безпеки та добробуту фермерів“. 

В рамках кампанії “Культивуємо свободу” FMC спрямовує 3% від прибутку в Україні у 2023 році на підтримку організації The HALO Trust у її діяльності з розмінування українських земель. Така співпраця дає можливість аграріям повноцінно та безпечно працювати на своїх полях, не наражаючись на потенційну небезпеку від мін, що не вибухнули.

У межах співпраці FMC надає передові технології для застосування засобів захисту рослин, включаючи Arc™ farm intelligence, власну цифрову платформу FMC, яка використовує штучний інтелект та аналітичні дані, щоб допомогти фермерам впоратися зі шкідниками завдяки кращому плануванню та точному моніторингу для вчасного застосуванню засобів захисту рослин. Компанія також пропонує власну технологію 3RIVE 3D® – революційну систему внесення засобів захисту рослин, яка допомагає фермерам контролювати карантинного шкідника – діабротику, а також більш ефективно захищати свої посіви, заощаджуючи воду, паливо, робочу силу та час. Крім того, через свою програму LEAD (Leadership, Education, Advocacy and Development) FMC надає можливість студентам українських університетів пройти стажування, вивчаючи ведення та розвиток сільського господарства в Україні.

Меморандум набув чинності з дня його підписання, 22 червня 2023 року.

Про FMC

FMC Corporation – міжнародна компанія, що займається науковими дослідженнями в галузі сільського господарства та допомагає виробляти продукти харчування, корми, волокно та паливо для зростаючого населення планети, адаптуючись при цьому до мінливого навколишнього середовища. Інноваційні рішення FMC у сфері захисту рослин, включаючи біопрепарати, підживлення рослин, цифрове та точне землеробство, дають змогу фермерам, консультантам з вирощування сільськогосподарських культур, фахівцям з догляду за газоном та боротьбі зі шкідниками вирішувати найскладніші проблеми економічно ефективно, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Маючи близько 6 600 співробітників на більш ніж 100 підприємств по всьому світу, FMC прагне відкривати нові активні інгредієнти гербіцидів, інсектицидів та фунгіцидів, формули продуктів і новаторські технології, які постійно покращують життя планети. Відвідайте fmc.com, щоб дізнатися більше, а також слідкуйте за нами в LinkedIn® та Twitter®. Arc та 3RIVE 3D є товарними знаками FMC Corporation або її філією.

FMC розпочала свою діяльність в Україні у 1992 році. Засоби захисту рослин компанії — це провідні інсектициди на основі торгових марок Ринаксипір® та Циазипір®, а також гербіциди та фунгіциди, що є критично важливими для багатьох ключових сільськогосподарських культур в Україні.

# # #

Заява відповідно до положень безпечної гавані Закону про реформування судових процесів щодо приватних цінних паперів 1995 року: Цей реліз містить прогнозні заяви, які ґрунтуються на поточних поглядах та припущеннях керівництва щодо майбутніх подій, майбутніх умов ведення бізнесу та перспектив розвитку компанії на основі наявної на даний момент інформації. Ці заяви пов’язані з відомими та невідомими ризиками, невизначеностями та іншими факторами, які можуть призвести до того, що фактичні результати суттєво відрізнятимуться від будь-яких результатів, рівнів діяльності, показників або досягнень, виражених або таких, що маються на увазі в будь-якій прогнозній заяві. Ці фактори включають, серед іншого, фактори ризику та інші застереження, що містяться у формі 10-K FMC за 2022 рік, поданій до Комісії з цінних паперів та бірж, а також в інших документах та публічних повідомленнях Комісії. FMC застерігає читачів не покладатися надмірно на будь-які такі прогнозні заяви, які стосуються лише певної дати. Прогнозні заяви в повному обсязі обмежуються вищезазначеним застереженням. FMC не бере на себе жодних зобов’язань і, зокрема, відмовляється від будь-якого обов’язку оновлювати або переглядати будь-які прогнозні заяви з метою відображення подій або обставин, що виникли після дати, на яку вони були зроблені, за винятком випадків, коли інше вимагається законом.