Сб. Апр 13th, 2024

1 червня 2023 року національний маркетплейс АЛЛО запустив АЛЛО Express – новий формат роздрібної мережі. Це суто точки видачі товарів allo.ua з продажем найпотрібнішого асортименту аксесуарів. Пілотний АЛЛО Express відкрився у ТРЦ «EURO Парк», розташованому на вул. Соборній, 140-А, у селі Софіївська Борщагівка Бучанського району Київської області. 

 

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Площа АЛЛО Express (до 50 кв.м) значно менша за площу інших магазинів мережі. В такому пункті  можна отримати товари продавця АЛЛО, замовлені на сайті або у мобільному застосунку АЛЛО. Для зручності клієнтів в АЛЛО Express передбачено примірочну. Також тут можна отримати якісну консультацію щодо асортименту АЛЛО. А ще – безкоштовно запакувати покупку у подарункову упаковку. Доставка товарів в АЛЛО Express, як і в інші магазини мережі, безкоштовна.

Асортимент аксесуарів, які можна придбати в АЛЛО Express:

  • навушники; 
  • повербанки; 
  • картки пам’яті; 
  • USB флеш-накопичувачі; 
  • захисні скло та плівки для екрана, кабелі; 
  • стартові пакети телеком-операторів тощо. 

«Зміни в економіці України та на ринку ритейла стимулюють до пошуку нових форматів. Доля онлайн-продажів в бізнесі АЛЛО дедалі зростає: наразі близько 40% покупок наші клієнти здійснюють саме онлайн. А отже, вкрай важливою є можливість отримати свої замовлення поряд з домом. Зараз точки видачі працюють в усіх магазинах АЛЛО та АЛЛО МАХ, а це 293 магазини у 114 містах України. Точки нового формату АЛЛО Express відкриватимуться в тих містах та районах, де відсутні магазини мережі, щоб кожному клієнту було зручно забирати замовлені  товари поруч із домом. Наразі ми відкрили пілотну точку видачі у Софіївській Борщагівці, невдовзі ще один АЛЛО Express з’явиться в одному з віддалених районів Києва, адже саме у столиці  мешкає значна кількість наших клієнтів», – коментує Микола Астапов, директор із розвитку та форматів компанії «АЛЛО»

Після аналізу ефективності роботи пілотних точок видачі АЛЛО Express компанія ухвалюватиме рішення про масштабування нового формату по території всієї України.

З початку року АЛЛО вже відкрила два нових магазини, відновила роботу флагманських АЛЛО МАХ у Харкові та Одесі. Впродовж літа заплановано відкриття кількох нових магазинів.

АЛЛО – маркетплейс національного масштабу з товарами – від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України. 

allo.ua – тицяй що хочеш!