Вт. Фев 27th, 2024

До Дня міста Києва торговельна мережа ЕКО МАРКЕТ анонсувала стратегію проєкту реновації та присвятила до цієї події фотовиставку в оновлених магазинах столиці. Працюючи над оновленням та реновацією, команда ЕКО МАРКЕТУ вирішила показати, як вони інтегрували нові стратегії для її реалізації з урахуванням сучасних реалій, як змінюються та удосконалюються разом з містом. На фотознімках зображені як фото Києва різних часових проміжків, так і ретрофотографії київських ЕКО МАРКЕТІВ. 

Метою фотовиставки є показати, що час не стоїть на місці, і мережа магазинів ЕКО МАРКЕТ рухається «в ногу» з ним, почавши реновацію точок, які були відкриті в столиці одними з перших. Представники компанії зазначили, що мають в планах досить амбітні цілі оновити значну кількість магазинів вже найближчим часом. 

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Оновлені магазини ЕКО МАРКЕТ у м. Києві

І це лише відправна точка діяльності компанії в оновленні та відкритті  магазинів. Адже план мережі ЕКО МАРКЕТ передбачає роботу по всіх напрямках для покращення комфорту своїх споживачів: від проведення тренінгів з обслуговування для персоналу та розробки сучасних дизайн-проєктів до впровадження нових технологій для покращення клієнтського досвіду і сервіс-дизайну.

Фотовиставка триватиме до середини червня в магазинах ЕКО МАРКЕТ за адресами: 

  • вулиця Михайла Драгоманова, 29
  • вулиця Миколи Голего, 2/6

Ретро фото ЕКО МАРКЕТ 

 

Нагадаємо, що компанія ЕКО МАРКЕТ відноситься до старожилів ринку. Ця національна мережа продуктових магазинів була заснована у 2002 році. Ритейлер ЕКО МАРКЕТ входить в десятку найбільших в Україні. 

Варто зазначити, що мережа ЕКО МАРКЕТ – одна з небагатьох, що не лише відкриває нові магазини та проводить реновацію, а й продовжує працювати у прифронтових та деокупованих містах.