Сб. Дек 9th, 2023

Торговельна точка, яку планувалося відкрити ще до війни, а після вигнання окупантів з під Києва довелося відновлювати, стала 224-ю в мережі.

Магазин у смт Гостомель на вул. Прорізна, 1 відкрив свої двері 28 квітня. Як повідомили RAU у компанії, загальна площа об’єкта становить 64,9 кв. м, а площа торгової зали – 57,4 кв. м. Цей магазин планувався до відкриття ще перед повномасштабним вторгненням рф, але через бойові дії торговельну точку було суттєво пошкоджено і знадобився певний час на її відновлення після того, як з Київщини вигнали окупантів.

Новенький магазин компанії працює щодня з 08:00 до 21:00. Тут, як зазвичай, буде зручно купувати найнеобхідніші продукти, а також випити запашної кави.

Нагадаємо, під час окупації Київської області компанія втратила вісім магазинів. Частина була повністю зруйнована під час обстрілів, частина – розграбована окупантами та понівечена. Як раніше відзначали в мережі, формат магазинів «коло дому» є дуже затребуваним в умовах війни, адже тут можна купити товари першої необхідності просто у своєму дворі.

В компанії також показали, як виглядала локація у Гостомелі після обстрілів окупантами.

Українська мережа міні-маркетів КОЛО – один із лідерів серед роздрібних мереж за кількістю торгових точок та швидкістю розвитку. Ритейлер працює у форматі «біля дому», магазини торговою площею від 40 до 100 кв. м та асортиментом близько 2500 товарів. У мережі представлені продукти харчування, побутова хімія та інші товари першої необхідності. Розвитком ритейлера займається компанія ТОВ «Арітейл», яка була заснована у 2017 році.