Ср. Дек 6th, 2023

Компанія Nestle розпочала будівництво нового виробничого майданчика в Україні, про інвестиції в який оголосили в грудні 2022 року. Всього у новий проєкт у Смолигові Волинської області буде інвестовано 40 млн швейцарських франків. Цей крок спрямований на розширення виробництва вермішелі в Україні.

Для урочистого старту будівництва до Смолигова приїхав виконавчий віцепрезидент та СЕО Nestle в Зоні Європи Марко Сеттембрі. Разом з генеральним директором Nestle в Україні та Південно-Східній Європі Алессандро Дзанеллі він підписав сертифікат, що засвідчує початок будівництва. 

«Ми продовжуємо свої довгострокові інвестиції в Україну, яка завжди була важливою країною для Nestle. Тут працюють багато фермерських господарств, які постачають дуже якісну сировину. В поєднанні з центральним положенням України це створює величезні можливості. Важливою є й унікальна експертиза наших працівників в Україні, необхідна для створення продукту найвищої якості», — сказав Марко Сеттембрі, виконавчий віцепрезидент та СЕО Nestle в Зоні Європи. 

Нову фабрику в с. Смолигів Торчинської територіальної громади буде зведено поруч з дистрибуційним центром Nestle, який працює тут вже понад 10 років. Виробництво продукції планується розпочати у першому кварталі 2024 року. Разом з фабрикою у Торчині, виробнича мережа на Волині стане європейським регіональним хабом компанії для категорії кулінарних продуктів. У хабі буде працевлаштовано 1500 людей на виробництві, яке забезпечуватиме постачання продукції на ринок України та на інші європейські ринки.

«Вже через кілька місяців після оголошення інвестицій у нове виробництво ми зробили значні кроки та досягли значного прогресу у будівництві та проєктуванні виробничих ліній. Нові потужності будуть оснащені найсучаснішими технологіями виробництва та дозволять задовольнити високий внутрішній попит на продукти харчування, зокрема на вермішель швидкого приготування та приправи. Цим проєктом ми створюємо нові робочі місця для українців — вкрай важливі в умовах війни. З самого початку на новому виробництві вже працюватиме близько 300 людей, що забезпечить подальший розвиток місцевої громади. Україна залишиться єдиним європейським центром виробництва вермішелі швидкого приготування для Nestle, і виробничий хаб на Волині безумовно відіграватиме величезну роль для експорту до європейських країн цього сегменту, що швидко зростає», — говорить Алессандро Дзанеллі, генеральний директор Nestle в Україні та Південно-Східній Європі.

Nestle є першою мультинаціональною компанією, що оголосила про нові інвестиції та здійснює практичні кроки вже зараз, щоб забезпечити майбутній розвиток України.  Таким чином Nestle продовжує розвиватися в Україні, підтримує зростання української економіки та створює нові робочі місця.

Інформаційна довідка

Nestle 

Одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 186 країнах. 270 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestle – покращувати якість життя й сприяти здоровому майбутньому. Nestle пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Науково-дослідна мережа Nestle є найбільшою у харчовій промисловості з 23 науково-дослідними центрами та 3900 вченими, що працюють у всьому світі.

Nestle розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFE, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestle S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», а з 2018 року володіє 100% акцій підприємства. У травні 2003 року в Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». Наприкінці 2003 року Nestle S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestle S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestle Business Service (NBS Europe), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestle у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestle у більш ніж 40 країнах світу.

Бізнес Nestle в Україні представлено такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин. А також Nestle Professional є підрозділом, який пропонує зручні та сучасні комплексні рішення для індустрії харчування поза межами дому.