Сб. Дек 9th, 2023

Після тривалої перерви через постійні обстріли цих прифронтових міст компанія прийняла рішення про поновлення роботи. Головний фактор – високий попит в онлайн-продажах ритейлера в південному регіоні.

Як повідомили RAU в пресслужбі компанії, 18 травня, вперше з початку повномасштабної війни, Фокстрот перезапустив свій третій працюючий магазин у Миколаєві на проспекті Корабелів, 14 (ТЦ Depo’t). Він понад рік не приймав відвідувачів, оскільки серед присутніх у місті магазинів мережі (що на проспекті Центральний під номерами 259/1 та 27 Б/1), найближче розташований до зони бойових дій, і не раз потрапляв під обстріли. У квітні 2023 року його реставрували і відкрили у форматі точки видачі інтернет-замовлень. Відтепер один із південних флагманів «триматиме фронт» у повноцінному форматі.

Гарна новина очікує і на жителів міста-героя Херсон, адже вже з 20 травня там знову відчиняє двері Фокстрот на проспекті Ушакова, 26. Цей магазин разом з херсонцями гідно вистояв 255 днів окупації військами рф, не зазнавши значних пошкоджень і мародерства, та відкрився одним з перших після звільнення міста в листопаді 2022 року. Але вже за місяць, через підвищений рівень небезпеки, компанія була змушена закрити його.

«Ми щодня відстежуємо ситуацію в кожному регіоні й розуміємо, що тут, у прифронтових містах, ми дуже потрібні: аби люди, які пережили окупацію або ж вирішили повернутися додому, відчували продовження життя, мали можливість придбати не лише найнеобхідніше, а й сучасну техніку і гаджети, що стануть у нагоді в побуті та дозвіллі. Про це красномовно свідчать зрізи з наших онлайн-продажів, і зокрема у Херсоні. Це означає, що попит на такий асортимент є, і наша задача – задовольнити його, запропонувавши клієнтам максимум з наявних сервісів. Також важливу роль відіграла готовність нашого персоналу, який висловив бажання бути поруч з покупцями», – зазначив СЕО Фокстрот Олексій Зозуля.

Магазин працюватиме як точка видачі й оформлення інтернет-замовлень з 9.00 до 15.00 щодня. Такий формат передбачає можливість клієнтам отримати професійну консультацію, персональну пропозицію, оформити й забрати інтернет-замовлення безпосередньо в магазині, працюючих відділеннях та поштоматах Нової пошти або ж з адресною доставкою. Також цей магазин має укриття на випадок нових ворожих атак.

На черзі – повернення до повноцінної роботи ще одного магазину – в місті Нікополь. Наразі він працює як точка видачі інтернет-замовлень, а з 1 червня готовий до зустрічі з покупцями у звичному форматі. Усього станом на середину травня 2023 року Фокстрот працює в 63 містах, представлений 112 магазинами і однією точкою видачі.