Сб. Дек 9th, 2023

Ритейлер озвучив плани щодо розвитку роздрібної мережі у сезоні 2023/24 та розповів, як працюватиме протягом року.

Зокрема, компанія розпочала підготовку до відкриття нового магазину у ТРЦ Мегамол, що у Вінниці. Загальна площа – 750 кв. м із широким асортиментним рядом. Це буде третє представництво бренду в місті. Також планується часткове оновлення кількох працюючих магазинів, пише RAU.

«У цілому, завдяки виваженим і продуманим крокам усієї команди вдалося зберегти й налагодити безперебійну роботу 112 магазинів та двох точок видачі інтернет-замовлень. З цим потенціалом ми увійшли у новий фінансовий рік, протягом якого зосередимося на зміцненні наших позицій. Між тим – продовжуємо розглядати потенційні локації для відкриття нових об’єктів»,  – зазначив в.о. керівника управління роздрібних продажів Данил Векленко.

Ще одна надважлива мета – реконструкція харківського Фокстроту на вул. Вернадського, 2, що зазнав значних пошкоджень внаслідок масованих ворожих обстрілів міста у березні минулого року.

Повернення бренду до інших прифронтових міст залежить від перебігу бойових дій та безпекової ситуації. Приміром, у Херсон, де Фокстрот першим серед ритейлерів електроніки відновив роботу магазину у форматі точки видачі інтернет-замовлень одразу з ж після звільнення міста в листопаді 2022 року. Але з часом був змушений зачинити його через постійні ворожі обстріли та підвищену загрозу життю персоналу. Між тим, з квітня вже відновлено роботу третього магазину у Миколаєві: на пр. Корабелів, 14 (ТЦ Depo’t), що працює у форматі точки видачі інтернет-замовлень.

Нагадаємо, до 24 лютого мережа Фокстрот оперувала 169 магазинами. Внаслідок ворожих атак зруйновано 6 магазинів, пошкоджень зазнали 5, зокрема в Бучі та ТРЦ Retroville в Києві, які наразі вже відновлені та працюють, 7 магазинів перебувають на тимчасово окупованих територіях і повністю розграбовані. Закрито низку магазинів у прифронтових регіонах і на лінії зіткнення. Але вже влітку 2022 року ритейлер відкрив абсолютно новий магазин – у Львові в ТРЦ Fabrik, а також провів повні або ж часткові реформати 8 торговельних точок.