Ср. Дек 6th, 2023

11 травня лінія магазинів EVA влаштує ексклюзивний онлайн-стендап для подруг – учасниць програми лояльності «EVA МОЗАЇКА», розповіла заступниця директора з маркетингу Василина Петлицька. Хедлайнерами заходу стануть відомі стендаперки Настя Зухвала, Лєра Мандзюк, Анна Кочегура та Вєста Гунченко. 

Щоб долучитись до події, необхідно в період з 20.04.2023 по 10.05.2023 купити будь-які товари на суму від 500 грн одним чеком в EVA або на EVA.UA. Також доступ до трансляції отримають ті, хто в цей період придбають товари власної торгової марки PATRICIA LEDO на суму від 300 грн в одному чеку. 

Традиція влаштовувати дні подруг виникла в EVA ще у 2018 році. «Відтоді ми регулярно вигадуємо для клієнток щось приємне та вигідне, – каже Василина Петлицька, – наприклад, кешбек за придбання сертифікатів або розіграші миттєвих подарунків. Цьогоріч на EVA.UA ми також підготували знижки та особливі пропозиції на топові бренди, але не зупинились на цьому»

Український стендап стрімко набуває популярності як розвага і спосіб зняти емоційну напругу, підняти актуальні теми. Закриті онлайн-заходи для вибраного кола також популярні в останні роки. «Ми вирішили поєднати два тренди. Зараз, коли обставини розкидали подруг по різних містах і країнах, нема змоги просто зібратись на каву, ми даруємо можливість сходити разом на концерт, навіть якщо між подругами – кілометри. Бо дружба та підтримка сьогодні нам всім особливо потрібні», – додала Петлицька

Крім того, всі власниці квитків-промокодів на трансляцію стендапу візьмуть участь у розіграші 10 подарункових наборів від PATRICIA LEDO. Докладніше про умови – на сайті EVA.UA.