Пт. Дек 1st, 2023

Найбільший український онлайн-ритейлер запустив сайт у Польщі. Наразі він працює в тестовому режимі. На https://rozetka.pl можна купувати та замовляти товари з  доставкою по всій країні. Сайт доступний як польською, так і українською мовами.

Наразі в асортименті онлайн-ритейлера вже є такі категорії, як побутова техніка, електроніка, одяг та взуття, дитячі товари, зоотовари, товари для дому, інструменти та інше. Вибір та кількість товарів на сайті швидко збільшується.

«Rozetka почала працювати у Польщі. Поки що в тестовому режимі: перевіряємо усі процеси, наповнюємо асортиментом сайт, налагоджуємо усі логістичні ланки. Розраховуємо, як на велику українську аудиторію (понад 2 млн українців проживають у Польщі), так і на місцеву», – говорить співзасновник Rozetka, Владислав Чечоткін.

Оплатити замовлення на rozetka.pl можна карткою онлайн або при отриманні. Доставка здійснюється до поштоматів або кур’єром на вказану адресу по всій країні. На сайті постійно додаються нові сервіси та можливості.