Сб. Апр 13th, 2024

В Ізюмі відкрився перший продуктовий магазин Посад після окупації, в Луцьку відкрив свої двері другий в цьому місті магазин OKwine, черговий магазин мережі АТБ з’явився в місті Хмельницький, відновлена Фора почала роботу у Гостомелі, а також інші новини сегмента продовольчого роздробу України в матеріалі RAU.

Другий OKwine в Луцьку

u0440u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0442u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Як повідомляє мережа виномаркетів OKwine на своїй Facebook-сторінці, 10 лютого прийняв перших відвідувачів новий магазин мережі в Луцьку. Торговельна точка знаходиться на вул. В’ячеслава Чорновола, 5 А. Магазин працює щодня з 10:00 до 22:00. Він став у цьому місті вже другою за рахунком торговельною точкою й 94-ю загалом. Як обіцяють в компанії, незабаром відбудуться нові відкриття виномаркетів смачних вражень іще в декількох містах України.

У Ізюмі відкрився перший після звільнення мережевий продуктовий супермаркет

За інформацією місцевого порталу новин, в місті Ізюмі відкрився перший продуктовий мережевий супермаркет Посад після окупації. Магазин почав працювати з 18 лютого 2023 року на вул. Київська 13 Ж (район залізничного ринку). В новій торговій точці мережі продуктових магазинів у широкому асортименті представлені усі види продуктових товарів. Режим роботи: з 7:00 до 19:00 щоденно.

Мережа АТБ відкрила черговий магазин у місті Хмельницькому

Як пише ресурс All Retail, навіть на прикладі національних операторів стає зрозумілим, що українським ритейлерам сьогодні явно не до масштабної експансії. На початку року АТБ – провідна мережа України за обсягом виручки та кількістю торгових точок – відкрила лише один новий магазин. Він був запущений у Хмельницькому по вул. Львівське шосе, 65. Примітно, що це вже 15-й дискаунтер оператора у цьому місті.

На місці ринку Добробут у Львові відкриється мережевий супермаркет Арсен

Мережа Арсен незабаром відкриє свій шостий супермаркет у Львові. Про це повідомляє All Retail, зазначаючи, що київська компанія Євротек розпочала роботи з ремонту та модернізації торговельного центру (ринку) Добробут у Львові. Зокрема, спочатку відремонтують перший поверх будівлі продуктового ринку, де відкриють супермаркет Арсен. Друга черга модернізації торкнеться верхньої частини цієї будівлі, де надалі розмістяться сучасні торговельні павільйони зі збірно-розбірних конструкцій. У планах також провести благоустрій території ТЦ Добробут та облаштувати зони відпочинку й дозвілля. Загальна сума інвестицій сягне 80-100 млн грн. Повідомляється, що модернізацію всього комплексу планують завершити за декілька місяців. Супермаркет мережі Арсен запрацює вже в червні 2023 року. Наразі мережа Арсен нараховує сім супермаркетів, розташованих у Львові, Рівному та Івано-Франківську. Мережа входить в портфель компанії Євротек, що також об’єднує мережі Квартал, Союз та Фреш.

Таврія В замість Блиск&Відро в Одесі

17 лютого відбулось відкриття нового супермаркету Таврія В в Одесі за адресою вул. Філатова, 70. Як повідомила на своїй сторінці у соцмережах Таврія В, в магазині формату “експрес” раді запропонувати покупцям широкий спектр продуктів і послуг: свіжі фрукти та овочі, бакалію, різноманітні сири та ковбаси. Також тут завжди є свіжий хліб та випічка. Окремо варто зазначити наявність відділу зоотоварів, де можна придбати корм для домашніх улюбленців. В магазині встановлено кавовий автомат, де можна самостійно приготувати каву з собою. Зазначимо, що на цьому місці з травня 2021 року працював перший інноваційний магазин косметики та товарів для дому мережі Блиск&Відро, яку теж розвиває компанія Таврія В. Він був повністю обладнаний касовою системою самообслуговування Self Checkout.

Відновлений магазин Фора відкрився у Гостомелі

Відновлений, покращений магазин Фора відкрився 17 лютого в смт Гостомель за адресою вул. Свято-Покровська, 73 В. Як повідомляє ритейлер на своїй Facebook-сторінці, на початку війни магазин зазнав безліч ушкоджень і частково був зруйнований, як і інші будинки та будівлі міста-героя Гостомеля. Його вдалося відновити та усунути всі пошкодження. Тепер магазин став ще кращим, а його асортимент – ширшим.

20 нових Файно Маркет за 2022 рік

Директор ТОВ «Вересень плюс» Євген Тертишний у своїй колонці для RAU підбив підсумки роботи компанії за 2022 рік, зокрема і мережі магазинів Файно Маркет. Так, за 2022 рік відкрили 20 нових магазинів та зробили ребрединг трьох існуючих точок. Також компанія активно вкладається у свій розвиток. У 2022 році почали оновлювати РЦ та впроваджувати інноваційні технології для зручнішої роботи. Інвестували у розробку нового розподільчого складу понад 250 000 гривень. Компанія «Вересень плюс» була заснована в 1995 році як логістично-дистрибуційний центр. З 2009 року розпочато розвиток роздрібної мережі магазинів біля дому Файно Маркет, яка налічує 150 торговельних точок, розташованих в регіонах Кіровоградської та Черкаської областей. Компанія є найбільшою мережею у регіоні за кількістю магазинів і одним із найбільших платників податків області.

Мережа супермаркетів SPAR запропонувала спеціальні умови для партнерів-франчайзі

Як повідомляється у дайджесті новин мереж супермаркетів Наш Край та SPAR, в компанії SPAR вирішили допомогти новим потенційним партнерам, які мають бажання відкрити магазин по франчайзингу. Для цього були розроблені спеціальні умови для швидкого запуску та зменшення фінансового навантаження. SPAR надає канікули на сплату роялті, збільшує відтермінування на першу поставку товарів з розподільчого центру та надає в тимчасове безкоштовне користування генератор. Окрім того в компанії відсутній вступний (паушальний) внесок та діють знижки на придбання обладнання.