Пт. Дек 1st, 2023

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s оголосила другу фазу відновлення роботи своїх точок в Україні.

Про це йдеться в пресрелізі компанії, пише ucsc.org.ua.

Компанія хоче знову відкрити ресторани у кількох містах на півдні та сході країни через рік з початку повномасштабного вторгнення. Перші на черзі – Одеса та Дніпро.

В Одесі ресторани відкриються наприкінці березня, а Дніпрі наприкінці квітня. Відновлення роботи буде ще в кількох містах, однак їх назви поки не розголошуються.

McDonald’s зазначає, що для них важливо продовжувати підтримувати місцеві громади та повертати українцям улюблені страви і сервіс.

Новий етап відновлення

Заново відкрити ресторан не так просто, яка здається. Це вимагає постійного моніторингу безпекової ситуації та відновлення ланцюжків постачання, які були зруйновані війною.

Компанія попереджає, що їх плани можуть коригуватися залежно від змін поточної безпекової ситуації в тому чи іншому регіоні. У пріоритеті безпека відвідувачів та працівників McDonald’s, тому точки працюватимуть за розширеними протоколами безпеки.

Про точні дати відкриття в Одесі, Дніпрі та будь-якому іншому місці мережа повідомлятиме на своїх офіційних сторінках у соцмережах.

McDonald’s в Україні

Мережа закрила усі свої заклади в українських містах 24 лютого 2022 року, пояснюючи це міркуваннями безпеки.

Однак у вересні компанія почала повернення на наш ринок, перші ресторани McDonald’s відкрились у столиці та західних регіонах. Наразі відновлено роботу понад 60% ресторанів у цих регіонах.

Повернути компанію під час війни було надзвичайно складно, до перемовин долучився навіть голова Міністерства зовнішніх справ Дмитро Кулеба.

Також компанія активно підтримує своїх працівників та розвиває громади і території в різних областях.