Вс. Окт 1st, 2023

5 березня мережа магазинів азійських товарів O!Some відкрила новий флагманський магазин в київському ТРЦ Хіт Mall. Це вже п’ятий магазин в Україні, відкритий ритейлером під новим брендом.

Як повідомила RAU пресслужба мережі, загальна площа магазину складає 133 кв. м. Такий формат передбачає максимальну представленість категорій товарів та SKU для забезпечення всіх потреб цільової аудиторії. Вибір нової локації в компанії обумовлюють оптимальними показниками трафіку ТРЦ, а також його вдалого розташування завдяки перетину людських та транспортних потоків.

Мережа O!Some відкрила флагманський магазин в ТРЦ Хіт Mall

O!Some – це українська мережа магазинів азійських товарів, від засновників Usupso Ukraine. Як зазначила в інтерв’ю RAU співвласниця та CEO мережі Маріанна Самсонова, до кінця 2023 року Usupso планує провести ребрендинг всіх магазинів під нову торговельну марку.

“Ребрендинг – це не просто заміна вивіски, а повний перегляд формату. Мережа O!Some відходить від концепції “Japanese Designer Brand” та японських товарів для дому, та позиціонує себе, як перший азійський мультибрендовий магазин, який зібрав найкраще, що є в азійському ритейлі”, – розповіла вона.

Наразі магазини мережі O!Some вже працюють в Києві (ТЦ Globus і ТРЦ Dream Berry) та Одесі (ТРЦ FontanSky та ТЦ Fresh Market).

Нагадаємо, чотириповерховий торговий центр Хіт Mall знаходиться на проспекті Перемоги, 134/1 поруч зі станцією метро Житомирська у Києві. Загальна площа об’єкта складає близько 16 000 кв. м, орендна – 9600 кв. м. Якірним орендарем торгового центру став продуктовий супермаркет Novus площею близько 2450 кв. м. Девелопер проєкту – Альянс-Екопроект, брокером виступила компанія Retail & Development Advisor (RDA).