Сб. Дек 9th, 2023

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Фонд Future for Ukraine відвідав мужню Чорнобаївську громаду напередодні річниці повномасштабного вторгнення

Це вже друга гуманітарна місія Фонду до Херсонщини і, цього разу, їхня мета полягала у тому, щоб не лише допомогти місцевим мешканцям з найнеобхіднішим, а й висвітлити реальне життя населення після приходу російських загарбників. Тим самим продовжуючи вести інформаційну боротьбу і вкотре привернути увагу світової спільноти, донорів та благодійників, аби показати їм, що війна все ще триває, але українці борються. У межах гуманітарної місії фонд доставив продукти харчування, засоби особистої гігієни, вологі серветки, набори побутової хімії, календарі, одяг, дитячі підгузки, корм для тварин тощо. Понад 350 сімей отримали набори гуманітарної допомоги, зокрема й родини, що належать до вразливих категорій населення.

Сімейні кімнати Рональда МакДональда прийняли 150-ти тисячну родину

Сімейні кімнати Рональда МакДональда прийняли 150-ти тисячну родину. Такі Сімейні кімнати облаштовані у 6-ти державних дитячих лікарнях у Києві, Львові, Вінниці, Сумах, Рівному та Харкові. 150-ти тисячна родина завітала до Сімейної кімнати в Сумській обласній дитячій клінічній лікарні. І це — родина Заболотних із Сумської області.

Дар?я Коломієць та американські арт-благодійники зібрали для України понад 200 тис. доларів за чотири години

Українська культурна активістка Дар?я Коломієць та благодійний фонд Sunflower Network зібрали 204 тисячі доларів на гуманітарну допомогу Україні, влаштувавши мистецький захід в Лос-Анджелесі. До річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, 24 лютого 2023 року, в одній з лос-анджелеських галерей відбулася презентація виставки українського мистецтва “Sonya: The Sunflower Network Project” з роботами Анни Москалець, Нікіти Кадана, BURENKO, ALJOSCHA, Саші Курмаза та інших українських художників. На події українська культурна активістка Дар?я Коломієць читала власну історію з проєкту “Щоденник війни” про свій досвід перших днів повномасштабного вторгнення.

Starlight Media реалізує стратегію з підтримки ветеранів та ветеранок російсько-української війни та закликає бізнес долучитись

Медіагрупа створила корпоративну стратегію, щоб сприяти формуванню інклюзивних та сприятливих умов для працевлаштування, реабілітації, адаптації українських військових по завершенню служби та якісному відображенню їх досвіду та потреб в контенті. В основі – аналітика досвіду топ-100 американських компаній, що були визначені найбільш дружніми до ветеранів роботодавцями у щорічному рейтингу Forbes, експертні рекомендації Veteran Hub, що роками опікуються адаптацією та працевлаштуванням українських ветеранів і стали ключовим партнером програми Starlight Media, та українські дослідження щодо викликів і суспільних стереотипів, з якими зіштовхуються люди з бойовим досвідом в Україні.