Ср. Дек 6th, 2023

20 лютого відкрився ще одного магазина Цитрус у Харкові. Знайти його можна за адресою Майдан Свободи, 8. Особливість цієї торгової точки – незламність духу та жага дарувати клієнтам Цитрус необхідні ґаджети.

“Магазин опинився в епіцентрі подій 1 березня 2022 року та зазнав великих пошкоджень від ракетного обстрілу. Менше ніж за рік ми змогли відновити та відбудувати новий формат торгової точки під гаслом “Відрізнятись незламністю”, – розповіли RAU в пресслужбі мережі.

У приміщенні загальною площею 226 кв. м, на покупців чекає тепла атмосфера та уважні й професійні консультанти. З асортименту – смартфони, ноутбуки та планшети, навушники, портативні колонки, роботи-пилососи, аксесуари для ґаджетів та ігрові приставки. Все можна потестити перед покупкою та отримати висококваліфіковану консультацію від продавців.

Нагадуємо, що це вже не перше відкриття магазинів Цитрус у Харкові після повномасштабного вторгнення. Першим відновили роботу торговельного об’єкта у ТЦ Клас – 26 травня, а вже 6 жовтня відкрили свої двері і в ТРЦ Nikolsky.

Якщо покупець вподобав товар, якого немає серед представленого асортименту, його можна замовити в інтернет-магазині чи через додаток Цитрус з безкоштовним самовивозом з нової торговельної точки. Там же можна оглянути товар та перевірити його в разі необхідності. “Враховуючи зручне місце розташування в самому центрі Харкова, отримувати замовлення стало ще зручніше”, – говорять в компанії.