Чт. Лип 18th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Мережа магазинів MasterZoo та зоозахисна організація UAnimals за підтримки Visa запустили другу хвилю благодійного проєкту «Лапка турботи». У рамках ініціативи всі охочі можуть купити брендовану наліпку, а зібрані гроші підуть на лікування тварин, які постраждали від війни в Україні. 

За орієнтовними даними UAnimals, тисяча тварин на місяць із прифронтових зон потребує серйозного лікування – йдеться як про хатніх, так і про диких і свійських тварин. До того ж, з повномасштабним вторгненням побільшало покинутих безпритульних собак та котів, частина з яких потрапляють під машини і потребують складних операцій. 

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

«Ми в UAnimals наголошуємо, що кожне життя важливе. Тварини стали заручниками цієї війни і не можуть обійтись без нашої допомоги. Ми вдячні всім, хто долучається до ініціатив і акцентуємо, що не буває малої допомоги. Кожен ваш внесок допомагає рятувати життя», – коментує директорка з партнерств та фандрейзингу зоозахисної організації UAnimals Валентина Тарковська.

Щоб забезпечити медичну допомогу постраждалим від війни тваринам, мережа магазинів MasterZoo та Всеукраїнський гуманістичний рух UAnimals за підтримки Visa запускають другу хвилю благодійного проєкту «Лапка турботи». Долучитись до ініціативи «Лапка турботи» можна, придбавши благодійну наліпку за 10 грн в мережі магазинів MasterZoo або на сайті. Компанія подвоїть кожен внесок українців. Якщо наліпку оплатити карткою Visa, сума благодійного внеску подвоїться додатково. Таким чином, замість 10 гривень на благодійність надійдуть 40 гривень. Обмежень у кількості наліпок немає — можна допомогти на будь-яку суму.

Перша хвиля проєкту «Лапка турботи» тривала протягом серпня-жовтня 2022-го. У рамках ініціативи було зібрано понад півмільйона гривень. За ці кошти зоозахисникам вдалося простерилізувати та вакцинували 251 тварину у Запоріжжі, Чернівцях, Куп‘янську, Добропіллі, Дружківці, Кропивницькому та Шостці. Ще понад 400 тварин отримали допомогу у закупівлі ліків, препаратів для обробки, лікувальних кормів, пелюшок та памперсів. Крім того, гроші спрямували на лікування важкохворих та травмованих тварин із притулків Миколаївської, Запорізької, Кіровоградської, Донецької області. 

«Дякуємо всім небайдужим, хто вже відгукнувся та приєднався до допомоги нашим хвостатим друзям! У 2022-му “Лапку турботи” підтримали близько 40 тисяч українців, завдяки яким ми передали на благодійність понад 545 тисяч гривень.  Ми раді, що ініціатива розвивається, і хочемо, аби якомога більше тварин отримали шанс на повноцінне життя», — коментує Денис Рогачев, директор напряму e-commerce всеукраїнської мережі зоомаркетів MasterZoo.

Збір триватиме з 21 лютого до 21 квітня 2023 року. Усі кошти  будуть перераховані до фонду UAnimals на лікування, операції та ветеринарні препарати для тварин, які постраждали внаслідок війни.

Довідка:
Інформація про UAnimals 

Благодійна організація UAnimals була створено у 2016 році та покликана врятувати тварин від жорстокого поводження. З початку повномасштабної війни UAnimals активно допомагає тваринам із зони бойових дій: евакуацією, кормами та ліками для притулків. Команда розпочала відбудову закладів для тварин, які постраждали від російської агресії. Було запущено всеукраїнську програму безкоштовної стерилізації безпритульних тварин, яка вже діє в багатьох містах. Дізнайтеся більше на сайті: uanimals.org.

Інформація про MasterZoo

Master Zoo – всеукраїнська мережа зоомаркетів, що понад 15 років забезпечує потреби домашніх улюбленців у кормах, ветпрепаратах, амуніції, товарах першої потреби тощо. Кожен день відкривають двері понад 131 зоомаркетів Master Zoo у 27 містах України. Наша місія – добробут домашніх тварин! І ми впевнені, що він залежить від умов, які ми створюємо для них та їх господарів. Саме тому попри перешкоди продовжуємо розширювати мережу та активно розвивати інтернет-магазин, щоб улюбленці у різних куточках країни отримували необхідні товари для комфортного та щасливого життя. Дізнайтеся більше на сайті: masterzoo.ua.

Інформація про Visa

Visa (NYSE: V) – світовий лідер індустрії електронних платежів, що сприяє транзакціям між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями у більш ніж 200 країнах та територіях щороку. Наша місія – об’єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, щоб сприяти благополуччю споживачів та процвітанню бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей у всьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтесь більше на сайті Visa.com.ua.